Citroen показали недорогі електрокросовери із запасом ходу понад 400 км (фото)

Citroen e-C4, електромобілі Citroen, кросовер Citroen
Фото: Stellantis | Citroen e-C4 отримав покращену силову установку

Електромобілі Citroen e-C4 та e-C4 X оснащені потужнішим 156-сильним мотором і збільшеною батареєю. Підзарядити електрокари у швидкому режимі можна за півгодини.

Related video

Електричний кросовер Citroen e-C4 і його чотиридверний побратим e-C4 X пройшли легку модернізацію. В моделей з'явилася топова "дальнобійна" версія. Про це повідомляє офіційний сайт концерну Stellantis.

Citroen e-C4, електромобілі Citroen, кросовер Citroen Fullscreen
Запас ходу Citroen e-C4 виріс до 420 км
Фото: Stellantis

Головна особливість нової модифікації — покращена силова установка. Нові Citroen e-C4 та e-C4 X отримали електромотор зі збільшеною до 156 к. с. потужністю й батарею підвищеної ємності — 54 кВт∙год. Запас ходу електрокарів зріс до 420 км.

Нещодавно таку ж силову установку здобули й інші моделі концерну Stellantis. Деякі з них на зразок DS 3 E-Tense уже є в Україні. Примітно, що 136-сильна установка з батареєю на 50 кВт∙год залишається в пропозиції — запас ходу в цьому випадку становить 360 км.

Citroen e-C4 X, електромобілі Citroen, кросовер Citroen Fullscreen
Крос-седан Citroen e-C4 X
Фото: Stellantis

Електрокари підтримують двофазну та трифазну зарядку від домашньої мережі, а також швидку зарядку постійним струмом потужністю до 100 кВт. В останньому випадку зарядити батарею на 80% можна менше, ніж за 30 хвилин.

Важливо
В Україні представлять новий Peugeot 308: характеристики та ціни (фото)
В Україні представлять новий Peugeot 308: характеристики та ціни (фото)

Нову 156-сильну версію можна замовити лише в топовій комплектації Shine — із камерою заднього виду, клімат-контролем, проекцією на лобове скло, підігрівом усіх сидінь, датчиками дощу та світла.

салон citroen e-c4, Citroen e-C4, електромобілі Citroen, кросовер Citroen Fullscreen
Електрокари доступні тільки в багатій комплектації
Фото: Stellantis

Крім того, передбачено набір систем безпеки — адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування, утримання в смузі, розпізнавання дорожніх знаків.

Раніше Фокус повідомляв, що новий Citroen C4 X з'явиться в Україні, але буде доступний у бензинових та дизельних версіях.

Також ми розповідали про новий Citroen C3 Aircross, доступний у семимісцевому виконанні.