Рідкісні електрокари Tesla понад 10 років простояли занедбаними в контейнері (фото)

Tesla, Tesla Roadster, Китай, Авто, Автомобілі, Електрокари, Електромобілі, Продаж, Фото, Родстер, Ціни
Фото: Gruber Motor Company | Три електрокари Tesla Roadster 13 років простояли в контейнері

Покупець із Китаю відмовився забирати електромобілі у 2010 році. З того часу три нові Tesla Roadster залишалися у вантажному контейнері.

Related video

На продаж виставили три електрокари Tesla Roadster, які 13 років простояли покинутими у вантажному контейнері в Китаї. Про це повідомили на сайті Carscoops.

У 2010 році покупець із Китаю замовив три електромобілі Tesla Roadster. З невідомої причини він не забирав замовлені автомобілі, тому вони залишилися у вантажному контейнері.

Усі три авто мають різні конфігурації. Одна з Tesla Roadster є базовою моделлю Very Orange, а друга — Very Orange Sport. Ще один електромобіль виконаний у версії Radiant Red Sport.

Компанія-продавець Gruber Motor Company зазначає, що електрокари можуть не запуститися одразу. Найімовірніше, їм знадобиться ремонт.

Важливо
Серійний пікап Tesla Cybertruck уперше помітили на дорогах (фото)
Серійний пікап Tesla Cybertruck уперше помітили на дорогах (фото)

Якщо ніхто не придбає всі три авто, поки вони в Китаї, їх відправлять назад у США. Gruber Motor Company хоче продати всі автомобілі комплектом, але обговорюється варіант роздільної покупки.

Останні ставки за електрокари 2 травня становили 50 000 доларів за кожен із автомобілів. Також було запропоновано 76 тисяч доларів за червону Tesla Roadster Radiant Red Sport.

Раніше Фокус писав, що Tesla Model Y стала найпопулярнішим автомобілем у Європі за перший квартал 2023 року.