Легендарний британський автовиробник готує перший електромобіль (фото)

Caterham, Caterham 7, Авто, Автомобілі, Спорткари, Електрокари, Електромобілі, Фото, Новинки, Моделі
Фото: Autocar | Електрокар Caterham сильно відрізнятиметься від звичних моделей бренду

Електрокар обіцяють зробити дуже легким і швидким, щоб не розчарувати шанувальників Caterham. Дизайн новинки представлять вже найближчими місяцями на честь 50-річчя бренду.

Related video

Британський автовиробник Caterham готує свій перший в історії електричний спортивний автомобіль. Про це повідомили на сайті Autocar.

Caterham прославилися завдяки випуску легкого спорткара Seven, орієнтованого на трек. Він випускається з 1973 року і досі має великий попит серед автолюбителів з усього світу.

Caterham 7 Fullscreen
Caterham 7 випускається з 1973 року
Фото: Caterham

Новий електрокар кардинально відрізнятиметься від звичних моделей бренду. Проте електрична модель, як й інші автомобілі Caterham, дотримуватиметься філософії "легкість понад усе".

Електрокар буде створений за підтримки японської компанії VT Holdings. Дизайн новинки представлять вже найближчими місяцями на честь 50-річчя Caterham.

Відділ дизайну Caterham очолює Ентоні Джаннареллі. Він створив зовнішній вигляд таких автомобілів як W Motors Lykan Hypersport та Jannarelly Design-1.

Важливо
У Китаї презентували швидкісний спорткар за ціною Skoda Octavia (фото, відео)
У Китаї презентували швидкісний спорткар за ціною Skoda Octavia (фото, відео)

Джаннареллі заявив, що електромобіль буде таким же легким спортивним автомобілем, як і Seven. Він додав, що нова модель стане "обличчям Caterham".

Раніше Фокус розповів, що французький автовиробник Alpine представив екстремальну версію спорткара A110 для підйому на Пайкс-Пік у 2023 році.