Заряджені універсали BMW та Audi порівняли у заїзді по прямій (відео)

Audi, Audi RS4 Avant, BMW, BMW M3 Touring, Авто, Автомобілі, Універсали, Перегони, Драг-рейсинг, Блогери, Відео
Фото: Скриншот | Обидва автомобілі є прямими конкурентами

BMW M3 Competition Touring виявився надто складним суперником для Audi RS4 Avant. Блогери пішли на хитрість, щоб вирівняти їхні шанси.

Related video

Блогери влаштували драг-рейсинг між зарядженими універсалами Audi RS4 Avant та BMW M3 Competition Touring. Відео опублікували на Youtube-каналі Carwow.

Обидва автомобілі є прямими конкурентами. Проте, BMW M3 Competition Touring з'явився на кілька років пізніше.

Audi RS4 Avant оснащений 2,9-літровим турбованим двигуном V6 потужністю 450 к.с. і 600 Нм крутного моменту. Автомобіль важить 1745 кг.

Під капотом BMW M3 Competition Touring розташований 3,0-літровий турбований рядний шестициліндровий двигун потужністю 510 к.с. і 650 Нм крутного моменту. Вага авто складає 1865 кг.

У першому заїзді з місця BMW M3 Competition Touring впевнено утримує перемогу. Audi RS4 Avant виявився не настільки швидким, щоб упоратися з потужнішим конкурентом.

Щоб вирівняти шанси на перемогу, блогери посадили у BMW M3 Competition Touring пасажира. Проте результат не змінився.

Важливо
Нову Mazda CX-90 порівняли з кросоверами BMW та Mercedes-Benz у заїзді по прямій (відео)
Нову Mazda CX-90 порівняли з кросоверами BMW та Mercedes-Benz у заїзді по прямій (відео)

Тільки після того, як в універсал BMW сіли чотири пасажири, Audi все ж таки вдалося приїхати до фінішу першим. У заїзді з ходу BMW M3 Competition Touring знову опинився у лідерах.

Раніше Фокус повідомляв, що блогери порівняли у драг-рейсингу гібридний суперкар Ferrari SF90 Stradale та 3000-сильний позашляховик Nissan Patrol.