В Україні з'явився найекстремальніший позашляховик Ford зі знімними дверима (фото)

новий форд бронко, новий Ford Bronco, Ford Bronco 2023, Ford Bronco
Фото: topgir.com.ua | Ford Bronco поки що є рідкістю в Україні

Відроджений Ford Bronco вирізняється ретро-дизайном і хорошою прохідністю. Позашляховик доступний із турбомоторами потужністю від 300 до 406 к. с.

Related video

В Україну привезли новий Ford Bronco. Відроджений рамний позашляховик помітили в Рівному і це одне з перших таких авто в нашій країні. Про це повідомляє сайт ТопЖир.

На фото зображений новий Ford Bronco в тридверному виконанні та екстремальній версії Badlands для серйозного бездоріжжя. У нього 33-дюймові позашляхові шини і сталеві бампери, а оснащення охоплює систему вибору режимів для різних типів дорожнього покриття. У авто можна зняти двері та дах.

Ford Bronco 2023, новий Ford Bronco, Ford Bronco Fullscreen
У позашляховика знімаються дах і двері
Фото: Ford

Нагадаємо, що позашляховик Ford Bronco повернувся на ринок у 2021 році після 25-річної відсутності. Рамна модель у ретро-стилі побудована на платформі пікапа Ford Ranger. Нещодавно вона з'явилася в Європі, але тільки в п'ятидверному виконанні, тобто цей тридверний автомобіль привезли зі США.

Стандартний Ford Bronco 2023 комплектують 2,3-літровою бензиновою турбочетвіркою на 300 к. с. і 2,7-літровим V6 твін-турбо потужністю 330 к. с. Окремо стоїть заряджений Ford Bronco Raptor потужністю 406 к. с.

Важливо
Назад у минуле: Ford представив недорогий кросовер у ретростилі (фото)
Назад у минуле: Ford представив недорогий кросовер у ретростилі (фото)

Новий Ford Bronco пропонують із 7-ступінчастою механічною та 10-ступінчастою автоматичною КПП. Повний привід доповнено понижувальною передачею і блокуваннями диференціалів.

Раніше Фокус повідомляв, що в Україну привезли й екстремальний варіант "Гелендвагена".

Також ми писали, що на український ринок повернеться компактний кросовер Renault.