Сім місць та електрична версія: представлено новий сімейний Renault (фото)

Renault Grand Kangoo, новий Renault Grand Kangoo, Renault Kangoo, електромобіль Renault
Фото: Renault | Renault Kangoo подовжили на 424 мм

Renault Grand Kangoo на 42 см довший за стандартну модель і є семимісним. Мінівен доступний у бензиновій, дизельній та електричній модифікаціях.

Related video

Лінійку Renault Kangoo 2024 розширила подовжена семимісна версія. Модель із назвою Grand Kangoo надійде в продаж із початку 2024 року. Її подробиці розкрили на офіційному сайті французького автовиробника.

renault grand kangoo 2024, Renault Grand Kangoo, новий Renault Grand Kangoo, Renault Kangoo, електромобіль Renault Fullscreen
Зсувні двері стали ширшими
Фото: Renault

Новий Renault Grand Kangoo на 424 мм довший за стандартну версію — досягає 4910 мм завдовжки за колісної бази в 3100 мм. До того ж, для зручності посадки і висадки збільшено зсувні двері.

Збільшені розміри дали змогу зробити мінівен Renault Grand Kangoo семимісним. Сидіння другого і третього рядів виконані знімними.

салон renault kangoo, Renault Grand Kangoo, новий Renault Grand Kangoo, Renault Kangoo, електромобіль Renault Fullscreen
Електрична версія отримала віртуальний щиток приладів
Фото: Renault

З усіма кріслами на місці залишається 500-літровий багажник. У двомісній конфігурації його обсяг зростає до 3750 л і можна перевозити вантажі завдовжки до 3,11 м.

Важливо
Для дуже швидкої доставки: Renault Kangoo перетворили на потужний спортивний фургон (фото)
Для дуже швидкої доставки: Renault Kangoo перетворили на потужний спортивний фургон (фото)

На додачу, в салоні Renault Grand Kangoo передбачені відсіки для дрібної поклажі сумарним об'ємом 58 л. Зокрема, є полиця під стелею і висувні ящики під задніми кріслами.

салон renault grand kangoo, Renault Grand Kangoo, новий Renault Grand Kangoo, Renault Kangoo, електромобіль Renault Fullscreen
Мінівен є семимісним
Фото: Renault

Новий Renault Grand Kangoo пропонують з 1,3-літровим 130-сильним бензиновим турбомотором, 1,5-літровим турбодизелем на 95 к. с. і 122-сильною електричною установкою.

багажник renault kangoo, Renault Grand Kangoo, новий Renault Grand Kangoo, Renault Kangoo, електромобіль Renault Fullscreen
Об'єм багажника становить 500-3750 л
Фото: Renault

Електромобіль Renault Kangoo оснащений батареєю на 45 кВт∙год і може проїхати до 265 км без підзарядки. Його комплектація багатша, ніж в інших версій мінівена — додано віртуальний щиток приладів, підігрів лобового скла і тепловий насос.

Раніше Фокус розповідав про новий Renault Scenic 2024 — тепер це не мінівен, а електрокросовер.

Також ми писали, що Renault готує недорогий компактний кросовер.