Дуров відмовився від продажу частки Telegram західним фондам — ЗМІ

Павло Дуров, власник телеграм, телеграм, Telegram, месенджер, соцмережа
Фото: ixbt.com | Павло Дуров

Згідно зовнішній оцінці компанії, її вартість нібито становить 30 мільярдів доларів.

Related video

Засновник і власник месенджера Telegram Павло Дуров відмовився від продажу частки соцмережі. Західні фонди нібито хотіли придбати 5-10% компанії. Про це виданню The Bell повідомили джерела з оточення Дурова.

За словами інформаторів, пропозицію робили, виходячи з оцінки компанії в нібито 30 мільярдів доларів США. Воно надійшло Дурову минулого тижня, однак власник Telegram вже від нього відмовився.

У виданні зазначають, що 30 мільярдів доларів — це перша зовнішня оцінка компанії, інформація про яку потрапила в публічний доступ.

Відзначимо, 13 січня видання The Information з посиланням на свої джерела повідомило, що Telegram найближчим часом може залучити великий кредит, який складе близько 1 мільярда доларів.

Пізніше Дуров, коментуючи цю інформацію, зазначив, що отримання кредиту може стати одним з варіантів, завдяки якому месенджер "зможе залишатися повністю незалежним і вірним своїм цінностям". Також засновник Telegram нагадав свою заяву про те, що незабаром компанія почне монетизувати.

Нагадаємо, в кінці грудня 2020 року Дуров заявив, що він довгий час оплачував утримання месенджера з власних заощаджень, але тепер витрати стали занадто великі, тому в компанії "є тільки два шляхи — почати заробляти гроші для покриття витрат або продатися великому гравцю".

Відзначимо, 14 січня Дуров заявив, що динаміка приросту нових користувачів його платформи в останні кілька днів прискорилася радикальним чином. 12 січня він заявив, що протягом останніх трьох діб в месенджері з'явилося понад 25 мільйонів нових акаунтів, а місячна кількість активних користувачів зросла до 500 мільйонів.

Раніше Telegram став другим додатком за кількістю скачувань в США: на зростання популярності мессенджера вплинули заборона додатка Parler, а також блокування аккаунта Дональда Трампа в Twitter і нові умови конфіденційності WhatsApp.