Автори
Сергій Гармаш

Сергій Гармаш

Головний редактор "ОстроВ"
Всього: 7 публікацій
  • "Усі дії Путіна спрямовані на затягування війни. Мова вже не про перемогу, а про власне виживання. Він втягуватиме у війну якнайбільше росіян, лякатиме і шантажуватиме Захід. Але дорога до світу особисто для Путіна закрита. І це треба розуміти. Особливо. тим нашим союзникам, які все ще сподіваються на переговори, хочуть дзвонити йому, яким потрібний діалог і т.д. Думка.

  • "Прибирати менеджера й дипломата, який довів свою ефективність, із ключової під час війни посади й міняти його на розвідника-оперативника… Зі іншого боку, знімати з посади оперативника, який довів свою ефективність, і ставити його на, по суті, господарську й дипломатичну роботу… Це все одно що хорошого танцюриста поставити диригувати оркестром, а геніального диригента відправити танцювати". Думка.

  • "Ні Мінськ з його не обстріляною армією, ні Київ із понад тисячі кілометрів лінії фронту не зацікавлені у війні. У новому осередку напруги зацікавлений лише Путін. Це йому треба розтягнути фронт, щоб відвернути ЗСУ від Донбасу та півдня. І Лукашенко це знає. Тому не поспішає вступати у війну". Думка.

  • "Війна продовжиться саме на анексованих Росією землях. Тому ви, дорогі мої земляки, які наївно очікують (до речі, як і 8 років тому) настання миру з приходом Росії, радієте перетворенню свого регіону не на Росію, а на театр воєнних дій. Причому на невизначено тривалий термін". Думка.

  • "Доля Пушиліна визначена. Після звільнення Донецької області Україною він або сяде десь у Хрести (цап-відбувайло в Росії — тварина обов'язкова), або вип'є чаю з отрутою, як Болотов (колишній глава "ЛНР"), або стане Героєм Росії, посмертно ". Думка.

  • "Єдина "реальна" можливість провести там "рефередуми" — це традиційні дільниці, кабінки, "гречка", промивка мозку і залякування. Але для цього потрібна стабільна ситуація на тій території, де проходить голосування. Очевидно, що ЗСУ їм цієї стабільності не подарують". Думка.

  • "Мене щиро обурює те, як подають цю неоднозначну подію наша влада та ЗМІ. Вимушену здачу в полон намагаються подати, як перемогу. Але ж це не перемога. Це вимушений крок для порятунку життів людей, який не гарантує їм ні безпеки, ні свободи". Думка.