Анджеліна Джолі розповіла, яка з неї мати, і показала вміст сумочки (відео)

Анджеліна Джолі, актриса, Vogue, інтерв'ю
Фото: Скриншот | Анджеліна Джолі на задньому дворі свого будинку в Лос-Анджелесі

Акторка зізналася, що останні роки видалися непростими, але зараз все поступово стає на свої місця.

Related video

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі дала інтервʼю головному редактору британського Vogue Едварду Енніфулу в своєму будинку в Лос-Анджелесі, де живе із сімʼєю. Під час бесіди 45-річна зірка розповіла про материнство, дітей і про те, як повертається до життя після непростого розлучення з Бредом Піттом.

За словами акторки, вона покладає великі надії на своїх дітей, яким зараз від 12 до 19 років.

"Я бачу, що вони відчувають набагато більший тиск, ніж ми в їхньому віці. Вони отримують величезну кількість інформації, яку від нас приховували. Але я бачу, як Меддокс спілкується з кимось за допомогою відеозвʼязку російською або корейською, як Шайло підтримує звʼязок зі своїми друзями з Намібії. Молоді люди навчилися спілкуватися і пізнавати одне одного таким глобальним способом. Саме вони й почнуть вирішувати наші проблеми", — розповіла вона.

Завдяки своїй гуманітарній роботі та вихованню власної сімʼї Анджеліна Джолі завжди надихалася молодим поколінням:

"Може, це просто молодий панк у мені, але мені подобається дух молоді. Я вірю, що вони можуть бачити добро та зло з більшою ясністю. Я бачу, як багато людей похилого віку виправдовують певну поведінку, і, як правило, молоді люди швидше кажуть: "Але це просто неправильно, і ми проти цього"".

Джолі зазначила, що її син Пакс пішов у випускний клас і готується до дорослого життя, а дочка Захара вчиться кермувати і збирається здавати на права.

Вона зізналася, що раніше уявляла собі багатодітне материнство як якусь подорож серед джунглів.

"Я не думала про сімʼю в традиційному сенсі. Я відчуваю, що мені просто не вистачає навичок, щоб бути типовою мамою-домогосподаркою. Я справляюся з цим завдяки своїм дітям. Вони допомагають мені, але я справді не дуже хороша в цьому. Це може звучати банально, але якщо ви по-справжньому любите і стараєтеся, той факт, що ваша яєчня підгоріла, зрештою не має значення", — зізналася Джолі.

На питання про те, чи може себе назвати абсолютно щасливою, акторка відповіла, що не впевнена в цьому, оскільки зараз у неї не найвдаліший період, а останні роки були складними через скандальне розлучення. Однак зараз все поступово стає на свої місця.

Крім розмови про сімʼю та особисте життя, Анджеліна показала містеру Енніфулу, що носить у своїй сумці. Серед обовʼязкових речей — снеки, окуляри-"авіатори", щось з одягу, улюблена олія для обличчя, засоби від алергії для дітей та шоколад "для мами".

Нагадаємо, у грудні минулого року Джолі виступила з промовою, під час якої зірка дала кілька порад жінкам, які побоюються, що зіткнуться з жорстоким поводженням у сімʼї. За її словами, жінкам слід заздалегідь "поговорити з ким-небудь, спробувати знайти союзників, які могли б допомогти в надзвичайних ситуаціях", щоб захистити себе і своїх дітей.