Стала відома причина смерті 29-річної зірки серіалу "Доктор Хто"

Амія Лоундес, актриса, Доктор хто, серіал, епілепсія, померла,
Фото: Instagram/ajwillalowndes | Амія Лоундес

Амія Лоундес померла минулого року, рідні звинувачують лікарів у нездатності поставити діагноз.

Актриса Амія Лоундес, яка знімалася у відомому британському серіалі "Доктор хто", померла у віці 29 років.

Як повідомляє The Mirror, сталося це ще влітку минулого року, проте деталі події не були відомі досі.

Стало відомо, що Лоундес померла через раптовий напад епілепсії, яку у неї не діагностували (в медицині подібні випадки називаються "несподівана смерть при епілепсії").

Сталося це в саду біля будинку її батьків. Рідні актриси розповіли, що перший напад у актриси стався у 2018 році, другий — за кілька тижнів до смерті.

Родичі Лоундес стверджують, що лікарі так і не встановили, що відбувається з актрисою, діагноз їй був поставлений вже після її смерті.

Нагадаємо, 22 лютого радянська і російська актриса Катерина Градова, відома за роллю радистки Кет у багатосерійному фільмі "Сімнадцять миттєвостей весни" померла у віці 74 років.

9 лютого знаменита співачка Мері Вілсон, беззмінна учасниця групи The Supremes померла у своєму будинку в Лас-Вегасі, США. Їй було 76 років, смерть настала з природних причин.

А 26 січня південнокорейська модель і актриса Сон Ю-джон померла у віці 26 років. За інформацією джерела, дівчини не стало 23 січня, а її похорони відбулися два дні по тому. При цьому причина смерті вказана не була.