Кім Кардаш'ян заробила свій перший мільярд, — Forbes

Кім Кардашьян, гроші
Фото: Twitter/Kim Kardashian West | Теледіва провернула дуже вигідну угоду

Основний дохід Кім приносять її бренди KKW Beauty і Skims, а також реклама в соціальних мережах.

40-річна світська левиця, учасниця сімейного реаліті-шоу і бізнесвумен Кім Кардашʼян заробила свій перший мільярд доларів і увійшла в список найбагатших людей планети, посівши своє місце в The Worldʼs Billionaire за версією Forbes.

Мати чотирьох дітей і вже практично колишня дружина репера Каньє Веста продала 20% свого дітища KKW Beauty компанії Coty за 200 мільйонів доларів, у результаті чого її статки становлять мільярд доларів. Ще в листопаді минулого року її стан був на позначці в 780 мільйонів доларів.

У 2019 вона запустила компанію з виробництва коректувального одягу Skims і розширила її, включивши в неї домашній одяг. Ця ідея мала величезний успіх, оскільки, перебуваючи в ізоляції під час пандемії, жінки охоче розкуповували стильні і красиві наряди для будинку, які, правда, відрізняються не тільки якістю, але і досить високою вартістю. Наразі Кім володіє контрольним пакетом акцій компанії, яка не розкриває свої доходи, пише Forbes.

Істотний дохід представниці телеродини приносить і Instagram, де в неї 213,5 млн. підписників.

Коли Кім вперше потрапила на обкладинку рейтингу товстосумів, вона пожартувала: "Непогано для дівчини без таланту".

Раніше її молодша сестра Кайлі Дженнер опинилася в епіцентрі скандалу після того, як у травні минулого року Forbes позбавив її статусу наймолодшої мільярдерки у світі, звинувативши в тому, що вона брехала про доходи і підробляла декларації, щоб утримувати титул, отриманий роком раніше.

Нагадаємо, що Кім Кардашʼян затіяла перебудову свого маєтку в Калабасасі, штат Каліфорнія. Там повно робітників і будматеріалів, а на задньому дворі моделі і телезірки зʼявилося ціле містечко для її дітей.

Раніше репер Каньє Вест зʼїхав з їхнього сімейного особняка і забрав свої речі, у тому числі колекцію взуття, у якій понад 500 пар кросівок.