"Залізна леді": Єлизавета II повернулася до виконання своїх обов'язків до закінчення трауру

Єлизавета II, аудієнція, королева
Фото: The Royal Family | Королева Єлизавета провела першу аудієнцію

Монарх прийняла відставку графа Піла з посади лорда Чемберлена. Він керував організацією похорону принца Філіпа.

94-річна королева Єлизавета II, яка збиралася дотримуватися дотримуватися трауру за покійним чоловіком, принцем Філіпом, повернулася до виконання своїх обов'язків через п'ять днів, повідомляє Hello.

Вона влаштувала захід із нагоди офіційного відходу у відставку графа Піла з посади лорда Чемберлена.

Як відомо, королівська сім'я вирішила провести кілька тижнів у жалобі, хоча представниця Букінгемського палацу підкреслила, що вона "продовжить брати на себе зобов'язання, що відповідають обставинам".

Ерл Піл керував організацією похорону герцога, відомих як операція "Форт-Брідж", перш ніж передати відповідальність своєму наступнику, колишньому шефу розвідки МІ5 барону Ендрю Паркеру, за тиждень до того, як Філіп помер.

Під час церемонії, проведеної у Віндзорському замку, королева прийняла жезл свого колишнього королівського помічника та службові знаки.

Захід був записаний в судовому циркулярі.

"Сьогодні граф Піл отримав аудієнцію у королеви, вручив свій жезл і відзнаку лорда Чемберлена, а також знак канцлера Королівського Вікторіанського ордена та пішов у відставку, відмовившись від призначення лордом Чемберленом, коли Її Величність наділила його Королівським Вікторіанським Ланцюгом".

Барон Паркер із Мінсміра взявся до своєї нової посади 1 квітня після виходу на пенсію графа Піла, який пропрацював на цій посаді більше 14 років.

Овдовіла королева також планує взяти участь в державному відкритті парламенту 11 травня.

Монарха, якій 21 квітня виповнюється 95 років, на урочистому заході супроводжуватиме старший син і спадкоємець, принц Уельський.

Принц Філіп, герцог Единбурзький, помер у віці 99 років 9 квітня. 17 квітня в каплиці Святого Георгія у Віндзорі відбудуться урочисті королівські похорони.

Останні дні життя чоловік королеви провів разом зі своєю дружиною і до останнього часу намагався не завдавати незручностей. На похорон діда зі США вперше після "Мегзіту" прилетів його онук принц Гаррі, який проходить 5-денний карантин. Меган Маркл вирішила не супроводжувати чоловіка, пославшись на нібито заборону лікарів через вагітність.