Кейт Міддлтон поділилася сімейними знімками з правнуками принца Філіпа

Кейт Міддлтон, фотографія, фотоапарат
Фото: The Duke and Duchess of Cambridge/Twitter | Кейт Міддлтон давно захоплюється фотографією і зробила чимало офіційних знімків своєї сім'ї

На знімку 2018-го року герцог Единбурзький з дружиною, королевою Єлизаветою, позує в оточенні восьми правнуків. Протягом трьох наступних років їх кількість зросла до 10.

Поки Великобританія продовжує оплакувати принца Філіпа, герцога Единбурзького, який помер 9 квітня, його близькі діляться в соціальних мережах пам'ятними фотографіями з усміхненим і щасливим чоловіком королеви Єлизавети II.

Так, герцоги Кембриджські на своїй сторінці в Instagram опублікували знімок, зроблений в 2018 році, на якому королева і її чоловік позують в оточенні семи правнуків: Джорджа, Шарлотти та Луї, дітей принца Вільяма і Кейт Мідллтон, а також із Саваною та Айлою Філліпс і Оленою та Міа Тіндалл.

принц Філіп, королева Єлизавета II, правнуки
На фото, зробленому в 2018 році, у монаршої пари 8 правнуків
Фото: Instagram/Duke and Duchess of Cambridge

Фотографія була зроблена Кейт у Балморалі, шотландській резиденції, де дуже любить відпочивати влітку королева.

Другий кадр з'явився в Twitter герцогів. Він зроблений теж у Балморалі, але в 2015 році. На ньому зображені принц Вільям із дідусем і бабусею, сином Джорджем і Кейт, яка тримає на руках маленьку Шарлотту. При цьому дівчинка і її прабабуся уважно дивляться одна на одну.

принц Вільям, Кейт Міддлтон, королева, принц Філіп
Принц Вільям із дружиною та дітьми в літній резиденції королеви в Балморалі
Фото: The Duke and Duchess of Cambridge/Twitter

Незадовго до смерті Філіпа у нього з'явилися ще правнуки. Принцеса Євгенія народила сина 9 лютого, причому одне з імен дане дитині на честь прадіда. Ще одна внучка королеви Зара Тіндалл втретє стала мамою 21 березня, народивши хлопчика. Всього у монаршої пари — 10 правнуків, зокрема син принца Гаррі Арчі.

Нагадаємо, похорон принца Філіпа відбудеться 17 квітня. Його тіло спочине у Віндзорі. Королева Єлизавета, яка планувала 8 днів дотримуватися трауру, повернулася до своїх обов'язків через п'ять днів.