Режисер серіалу "Форс-мажори" показав Меган Маркл до зустрічі з принцом Гаррі (фото)

Меган Маркл, "Форс-мажори", серіал
Фото: Скріншот | Меган Маркл у ролі Рейчел Зейн

Аарон Корш, передбачаючи, чим закінчиться роман Меган і принца, поступово вивів її з актуального акторського складу серіалу. Вона з'явилася в семи сезонах "Форс-мажорів".

Режисер популярного в США серіалу "Форс-мажори" Аарон Корш опублікував у Twitter знімок, на якому зображені актори шоу, у тому числі і Меган Маркл.

"Коли ми були молоді. Перед усім цим шумом", — підписав він знімок.

Раніше цей кадр ніде не з'являвся, тому користувачам ще цікавіше було розглядати Меган Маркл. Видання Hello зазначає, що фото було зроблено ще до зустрічі американської актриси з британським принцом.

Меган Маркл, форс-мажори
Раніше публіка не бачила цієї фотографії
Фото: Скриншот

39-річна Меган знялася в семи сезонах серіалу, зігравши амбітну помічницю юриста Рейчел Зейн і подругу Майка Росса, якого грає Патрік Джей Адамс.

Роман з принцом Гаррі призвів до того, що режисер серіалу не став чекати, поки Меган раптово покине проект, і сам підвів її до завершення зйомок. Коли у квітні 2018 року світ побачив останню серію з її участю, пара була заручена і повинна була одружитися в наступному місяці.

"Рік тому я знав, що ці відносини розвиваються. І мені потрібно було прийняти рішення, тому що я не хотів втручатися і питати її: "Гей, що відбувається? Ти збираєшся працювати?", — розповів Корш у програмі Today Radio 4 в листопаді 2017 року.

Нагадаємо: Меган Маркл не полетів з чоловіком на похорон його діда, герцога Единбурзького, який помер 9 квітня. Своє рішення вона мотивувала забороною лікарів на перельоти, оскільки наразі вагітна другою дитиною. Однак, на думку ЗМІ, основною причиною такого кроку стало те, що при дворі не бажають її бачити. Масла у вогонь підлило інтерв'ю Опрі Вінфрі, де Меган звинуватила родичів чоловіка в расизмі, а також винесла на публіку не зовсім приємні моменти з життя королівської сім'ї.

Таблоїди завважали, що вона та її чоловік збрехали не менше 17 разів, перекрутивши і спотворивши факти.