Кейт Міддлтон помітили зі старшими дітьми в одному з магазинів Лондона

Принц Вільям, Кейт Міддлтон, діти
Фото: The Duke and Duchess of Cambridge/Twitter | Принц Вільям і Кейт Міддлтон із дітьми

Очевидці зазначили, що у Джорджа та Шарлотти були свої гроші, і, виходячи із суми, вони самостійно планували свої покупки.

Герцогиня Кембриджська через декілька днів після похорону принца Філіпа була помічена в магазині Smiggle на Кінгс-роуд у Лондоні зі старшими дітьми — 7-річним принцом Джорджем і 5-річна принцесою Шарлоттою, пише Hello.

Те, як дружина принца Вільяма спілкувалася зі своїми сином і дочкою, справило на очевидців враження, і своєю думкою вони поділилися в соцмережах. Так, за словами одного користувача Twitter, герцогиня дала дітям гроші, і виходячи зі свого бюджету, вони повинні були планувати витрати.

"Просто нормальні виховані діти і нормальна матір, яка намагається чинити правильно, і це просто чудово!" — написала власниця магазину, в якому з'явилася Кейт, зізнавшись, що є її давньою прихильницею.

Кетрін не вперше приходить в магазин із дітьми. Ще в докарантинний період вона в минулому році разом із Джорджем, Шарлоттою та їхнім молодшим братом Луї відвідала магазин Sainsbury's у King's Lynn недалеко від будинку герцогів Кембриджських у Норфолку.

"Один із роззяв сказав "Привіт!" У той час: "Вона була з дітьми і виглядала чудово. Вона абсолютно красива, і діти були прекрасні. Вони так добре поводилися", "...Вона просто трохи прогулялася. Вони дивилися на одяг, коли я їх побачив. Шарлотта дивилася на сукні", — розповідали ті, хто опинився в магазині в той же час, що й Кейт.

Як правило, фотографій таких моментів у мережі немає, тому що слідом за членами монаршого сімейства йдуть охоронці, які оберігають їх від надокучливої уваги навколишніх і забороняють знімати їх.

У вівторок, 20 квітня, Джордж і Шарлотта повернулися до занять в школі після карантину.

Нагадаємо, дружина принца Вільяма, яка була серед членів королівської сім'ї, які були присутні на похоронах принца Філіпа, втішала свого свекра, принца Чарльза, який виглядав дуже засмученим і не міг стримувати сліз.

Також Кейт була поруч зі своїм чоловіком у той момент, коли Вільям мав нетривалу бесіду з молодшим братом Гаррі.