Від молодого Папи до капітана Крюка: Джуда Лоу помітили в образі ватажка піратів (фото)

Джуд Лоу, капітан Крюк, колаж
Фото: коллаж Фокус | Джуд Лоу грає головного антагоніста у фільмі "Пітер Пен і Венді"

Раніше в цій ролі знімалися Дастін Хоффман і Джейсон Айзекс.

48-річний британський актор Джуд Лоу з'явиться в образі ватажка піратів, капітана Крюка, в адаптації класичного анімаційного фільму студії Walt Disney Pictures "Пітер Пен" 1953 року, який вийде на на стрімінговому сервісі Disney+ у 2022 році, пише The Daily Mail.

Видання опублікувало пару знімків, зроблених папараці, на яких зображений процес зйомок на борту корабля "Веселий Роджер" у Ванкувері (Канада).

Джуд Лоу, капітан Крюк, Пітер Пен
Джуд Лоу в ролі капітана Крюка
Фото: The Daily Mail

Британський актор був помічений в костюмі на кораблі, коли дивився у довгий телескоп, тримаючи кінець інструменту заокругленим гаком замість руки. У нього було довге волосся і обличчя в щетині.

корабель, пірати, капітан Крюк, Джуд Лоу
Корабель для зйомок збудували на приватній верфі біля Ванкувера в Канаді
Фото: The Daily Mail

За інформацією таблоїду, корабель для зйомок був побудований на великій комерційній верфі у передмісті Ванкувера Річмонді, недалеко від річки Фрейзер.

Робоча назва фільму-казки — "Пітер Пен і Венді", а його режисером став Девід Лоурі. Головні ролі виконують діти-актори Олександр Молоні і Евер Габо Андерсон.

Лоу став останнім з акторів, що втілили образ капітана Крюка, руку якого відкусив крокодил. Пірат звинувачує в цьому Пітера Пена і хоче йому помститися. Раніше цю роль виконували Дастін Хоффман і Джейсон Айзекс.

Рішення перетворити анімаційну версію фільму в художню у керівництва студії з'явилася після успіху адаптації інших класичних мультфільмів Disney, таких як "Книга джунглів", "Аладдін" і "Король Лев".

24-річний син Джуда Лоу Рафферті теж пішов по стопах батька і зараз знімається в міні-серіалі "Майстри повітря", який продюсує Стівен Спілберг і Том Хенкс.