Анджеліна Джолі пояснила, як роль у новому трилері зцілила її

Анджеліна Джолі, актриса, фото, нова роль
Фото: Getty Images | Анджеліна Джолі

За словами актриси, вона прекрасно розуміла почуття своєї героїні і змогла разом з нею "впасти", а потім знову знайти себе.

14 травня на HBO Max відбудеться прем'єра нового трилера з Анджеліною Джолі в головній ролі "Ті, хто бажає мені смерті". В інтерв'ю виданню Entertainment Tonight актриса зізналася, що роль співробітниці пожежної частини Ханни багато у чому близька їй за частиною особистих переживань.

У фільмі Джолі постане в ролі жінки, яка страждає від посттравматичного синдрому, пов'язаного із загибеллю колег по роботі. Вона звинувачує себе в їх смерті, поки не стикається з ще більш складним випробуванням: порятунком 14-річного підлітка, який став свідком вбивства. За ним полюють кілери, і Ханна вирішує врятувати його, стаючи ще однією їхньою мішенню.

За словами актриси, у неї були моменти, коли вона відчувала себе точно так само, як її героїня.

Анджеліна Джолі, трилер
Анджеліна Джолі в картині "Ті, хто бажає мені смерті"
Фото: Скриншот видео

"У всіх нас бувають періоди в житті, коли ми відчуваємо себе зламаними, і я була в такому ж. У мене була своя частка речей, які змусили мене відчути... ви знаєте, важко говорити про це занадто багато, але просто пригнобленою або зломленою... коли моя мама померла від раку у 2007 році, мені просто хотілося сховатися під ковдрою. Я не знала, що у мене залишалося. Але у вас є можливість вибратися, і я закликаю будь-якого зробити це. Не має значення, що ви не кіноактор. Підіть куди-небудь, подивіться, що у вас є. Поставте себе проти елементів або спробуйте те, чого ви ніколи не бачили. Намагайтеся заново відкрити цю внутрішню силу".

Джолі сказала, що один із способів, якими вона намагається закріпити свою самооцінку, — це приносити користь іншим.

"Я думаю, що це завжди було в мені. Це те, що я намагаюся сказати своїм дітям: ви можете спробувати трохи з цього, ви можете зробити це в своєму житті, але, врешті-решт, який ваш внесок? Який ваш внесок на користь інших, ви знаєте?", — зазначила вона.

Роль Ханни виявилася дуже близькою і зрозумілою для актриси

Новий фільм з Джолі був знятий в 2019 році, через три роки після того, як вона подала на розлучення з Бредом Піттом. У них шестеро спільних дітей — 19-річний Меддокс, 17-річний Пакс, 16-річна Захара, 14-річна Шайло і 12-річні близнюки Нокс і Вів'єн. Джолі зізналася, що їй було трохи важко применшувати свої материнські інстинкти, поки тривали зйомки сцен з 14-річним Фіном Літтлом, який грає у фільмі травмованого хлопчика на ім'я Коннор Кассерлі.

Минулого місяця актриса також говорила про те, що саме людська сторона фільму зацікавила її в цьому проекті:

"Мене приваблюють люди, які щось пережили і зламані, а потім знаходять свій шлях вперед і долають це. Як актрисі мені дуже подобається грати таких людей. Ця роль мене зцілила, тому що ти просто стаєш таким зламаним, а потім знову встаєш".

Нагадаємо, Джолі зізналася, що знову повернулася до зйомок у фільмах через "зміни у сімейній ситуації" і відійшла від режисури.