"Ласкаво просимо до родини!". Сергій Притула втретє став батьком і показав дочку

Сергій Притула, фото
Фото: Сергій Притула/Facebook | Сергій Притула з новонародженою

Дівчинку назвали Стефанією, а з її появою на світ батьків привітали чимало відомих людей.

39-річний український телеведучий і волонтер Сергій Притула втретє став батьком. Радісну новину він повідомив на своїй сторінці у Facebook напередодні, 25 травня. Дружина Катерина народила йому другу дочку, яку назвали Стефанією.

"Чудовий день, щоб з'явитися на світ, Стефаніє! Братик і сестричка дуже чекали тебе! А ми з мамою дякуємо Богові за Тебе! Ласкаво просимо в Сім'ю і в океан любові!" — написав він, опублікувавши два знімки.

На першому фото Сергій позує з двома старшими дітьми і вагітною дружиною Катериною, а на другому — тримає на руках новонароджену Стефанію.

Сергій Притула, дружина, діти
Сергій Притула з дружиною Катериною та дітьми Дмитром і Соломією
Фото: Сергей Притула/Facebook

З поповненням у сім'ї тепер уже багатодітного батька привітали Олександр Педан, Єгор Крутоголов, Ірма Вітовська-Ванца і багато інших.

Сергій Притула, дочка, дитина
Сергій з новонародженою дочкою Стефанією
Фото: Сергей Притула/Facebook

Старший син Сергія Дмитро народився в 2008 році, коли Сергій був у шлюбі з Юлією Андрійчук. Після розлучення подружжя зуміли зберегти хороші стосунки.

У 2015 році телеведучий одружився вдруге. Його обраницею стала Катерина Сопельник, з якою він познайомився на "Новому каналі", де дівчина працювала продюсеркою. 27 липня 2017 року в пари народилася дочка Соломія.

Як відомо, Сергій Притула балотувався на пост мера Києва від партії "Голос", але програв вибори. У квітні цього року він заявив, що хоче очолити "Голос", тому що, за його словами, зараз з неї намагаються зробити "типову українську партію", управління партією перетворилося на Брежнєва. Ситуацію погіршує той момент, що ще в січні "Голос" повністю оновив склад політради й ухвалив низку технічних рішень. Зокрема було ухвалене рішення про припинення повноважень Сергія Притули на посаді заступника глави партії. Незважаючи на це, Сергій заявив, що не збирається йти з політики.