"Зайшов занадто далеко": принц Вільям відреагував на численні одкровення брата

Принц Гаррі, принц Вільям, Гаррі
Фото: Getty Images | Принц Гаррі та принц Вільям

Старший брат впевнений, що якщо Гаррі продовжить бути відвертими в тому ж дусі, він остаточно зіпсує стосунки з королівською родиною.

Герцог Кембриджський всерйоз стурбований тим, які факти з минулого виносить на поверхню його брат, принц Гаррі, беручи участь в ток-шоу та документальних проектах у США, пише Mail Online.

Так, джерело з близького оточення принца Вільяма розповіло журналістам, що, незважаючи на те, що майбутній король Великобританії відкрито не коментує слова свого родича, він відчуває тривогу. За його словами, він переживає, що Гаррі не зупиниться.

"Він зайшов занадто далеко зі своєю правдою", — заявив інсайдер.

Чоловік Кейт Міддлтон побоюється, що занадто особисті зізнання Гаррі призведуть до його остаточної сварки з королівською родиною.

Герцог Сассекський же, зі свого боку, після переїзду в США буквально фонтанує одкровеннями в різних інтерв'ю. Наприклад, у проекті "Я, якого ви не бачите" він розповів про проблеми з наркотиками й алкоголем, зізнавшись, що після смерті матері намагався заглушити біль, проте не отримав ніякої підтримки від рідних. Його сім'я намагалася не говорити про смерть принцеси Діани та вимагала від нього стриманості.

У своїй більш ранній появі він звинуватив батька, принца Чарльза, в тому, що він залишив його одного страждати від травми, викликаної смертю Діани.

"Мій батько говорив і Вільяму, і мені: "Ну, це було так для мене, так буде і для вас", — повідомив Гаррі.

Тим часом у Букінгемському палаці так само побоюються того, що Гаррі та його вагітна дружина Меган Маркл виступлять з новими звинуваченнями проти королівської сім'ї.

Як стало відомо раніше, після смерті діда Гаррі, герцога Единбурзького, з посольства Великобританії в США довго не могли додзвонитися в маєток герцогів Сассекських у Монтесіто, і довелося задіяти поліцію. Шериф округу Санта-Барбара з'явився до принцу додому і поговорив "із кимось, хто повідомив йому, що треба подзвонити в посольство". Що значить, що герцог Сассекський з правоохоронцем особисто не спілкувався.

Раніше принц Гаррі розлютив американців, назвавши першу поправку до Конституції США, яка гарантує свободу віросповідання, свободу слова, право на зібрання та права подавати петиції уряду, "божевільною".