Пісня Go_A "Шум" випередила переможців "Євробачення-2021" Måneskin у топі Spotify (фото)

Go_A, Go_A на Євробаченні-2021, Go_A Шум, Måneskin, Давид Даміано
Фото: InfoResist | Go_A Катерина Павленко та соліст Måneskin Давід Дам'яно

Фінал конкурсу "Євробачення-2021" завершився три тижні тому, але українська композиція Шум продовжує підкорювати іноземні чарти.

Пісня Go_A "Шум", з якою українські музиканти посіли 5 місце на "Євробаченні-2021", випередила композицію Måneskin "Zitti e Buoni", з якою вони перемогли на пісенному конкурсі.

Про це йдеться на сайті Spotify.

Так, композиція української групи Go_A "Шум" вийшла на друге місце в чарті 50 Viral Spotify у США.

Переможна пісня Måneskin "Zitti e Buoni", з якою італійці підкорили "Євробачення-2021", опинилася на шостому місці американського чарту 50 Viral Spotify.

На першому місці топа знаходиться інша пісня Måneskin "I wanna be your slave".

Go_A, Go_A "Шум", Go_A в чарті Spotify
Чарт Spotify
Фото: Скриншот с платформы Spotify

Після успішного виступу на "Євробаченні-2021", пісня Go_A "Шум" очолила світовий чарт Spotify, але, за даними станом на 15 червня, композиція опустилася на 26 місце.

Пісня Måneskin "Zitti e Buoni" в глобальному чарті посідає 21 місце, а інший хіт Måneskin "I wanna be your slave" опустився на 5 місце.

Go_A, Go_A "Шум", Go_A в чарті Spotify
Go_A на Spotify
Фото: Скриншот с платформы Spotify
Go_A, Go_A "Шум", Go_A в чарті Spotify
Go_A на Spotify
Фото: Скриншот с платформы Spotify

Раніше Фокус повідомляв, що пісня Go_A "Шум" потрапила в американський чарт Billboard. Пісня українських музикантів посіла 27 місце в категорії "Hot Dance / Electronic Songs" і 12 місце в тій же категорії, але за рівнем цифрових продажів.

Також ми розповідали, що солістка групи Go_A дала інтерв'ю Фокусу, в якому розповіла, про те, як у фіналі "Євробачення" її "накрило емоціями", звідки взялася зелена шуба та її враження від "Євробачення-2021".