Померла учасниця проекту "МастерШеф. Професіонали" Стелла Клименко (фото)

МастерШеф професіонали, Стелла Клименко, Стелла Клименко померла
Фото: Instagram | Стелла Клименко померла

Взимку жінка заразилася коронавірусів і була змушена покинути відоме шоу. Пізніше мати Стелли розповіла, що дочка померла від зупинки серця.

Related video

Кулінарка і учасниця 3 сезону шоу "МастерШеф. Професіонали" Стелла Клименко померла в результаті зупинки серця. Про смерть 30-річної дівчини у своєму Instagram повідомив її близький друг і колега Микола Люлько, з яким вона змагалася в кулінарному проекті.

За його словами, Стелла Клименко померла в понеділок, 13 вересня.

Микола Люлько розповів, що чекав повернення колеги на роботу і "до останнього вірив у чудо".

"Ти була мені хорошим другом! Ти була прекрасною колегою. Ти наша запальничка. Ми з тобою пройшли багато! Я до останнього вірив у чудо і чекав тебе сьогодні на роботу!!! Але ти не прийшла. Ми тебе всі дуже любимо", — написав близький друг загиблої у своєму Instagram.

Микола Люлько про смерть Стелли Клименко

За декілька місяців до того, як Стелла Клименко померла, вона заразилася коронавірусом. Через це взимку вона вимушено покинула проект "МастерШеф. Професіонали". У коментарях під публікацією Миколи Люльки користувачі стали припускати, що 30-річна Стелла Клименко померла в результаті ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою.

Щоб розвіяти домисли під публікацією, відписалась мати жінки Ольга. За її словами, її 30-річна дочка померла 13 вересня в результаті зупинки серця.

"13 вересня 2021. Зупинка серця. Жодної корони. Інформація про прощання зі Стелою буде на її сторінці у ФБ", — йдеться в повідомленні.

Учасниця "МастерШеф. Професіонали" Стелла Клименко померла від зупинки серця Fullscreen
Інформація про смерть Стелли Клименко
Фото: Скриншот

Раніше Фокус повідомляв про смерть відомої української журналістки Ольги Байвидович. 19 серпня в журналістки розболілося серце — Ольга Байвидович прийняла ліки, а через кілька годин померла в результаті серцевого нападу.

Також Фокус розповідав про смерть ще однієї журналістки Анни Липковської. Журналістка і театральний критик Ганна Липковська померла в березні 2021 від ускладнень, викликаних COVID-19.