Брітні Спірс пише книгу про примару вбитої дівчини

Брітні Спірс
Фото: Getty Images | Брітні Спірс вирішила спробувати себе в письменстві

Брітні Спірс розкрила сюжет майбутньої книги, але про дату виходу роману поки не сказала.

Related video

Американська співачка Брітні Спірс нарешті придумала, чим займеться найближчим часом. І це — не повернення на сцену, а написання книги, про що поп-діва повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Спірс зізналася, що вже працює над книгою. У центрі містичного сюжету — дівчина, яку вбили. Її душа застряє між світами через травму та біль і не знає, що робити далі.

"Провівши три роки в підвішеному стані, вона перетворилася на привид, який існує за рахунок свого відображення в дзеркалі! У неї немає нікого, кому вона може довіряти, але щось відбувається, і вона розуміє, як перейти у світ, де її сім'я! Вийшовши з невизначеності, вона повинна прийняти рішення: зустрітися з людьми, які вбили її, або почати нове життя! Їй більше не потрібне своє дзеркало. Вона знайшла портал, постійно цитуючи певні молитви, які дають їй осяяння і дар, щоб більше не боятися і вийти з невизначеності", — описує ідею роману Брітні.

Брітні Спірс, пост Fullscreen
Про дату виходу книги Брітні Спірс поки що не повідомила
Фото: Britney Spears/Instagram

Шанувальники підтримали авторський дебют артистки, а деякі навіть пророкують, що він стане бестселером. Коли чекати роман на прилавках магазинів, Брітні Спірс поки що не повідомляє.

Як відомо, нещодавно Верховний суд Лос-Анджелеса ухвалив рішення відсторонити Джеймі Спірса від опіки над майном дочки. Довгоочікувану перемогу в цій справі Брітні Спірс відзначила, відправившись на відпочинок з нареченим Семом Асгарі й опублікувавши порцію фото, де позує повністю голою.

Раніше Брітні заявляла, що не планує поки що повертатися на сцену, а джерела з її оточення і зовсім говорять про те, що вона може закінчити свою кар'єру.