Конор Мак-Грегор зламав ніс італійському діджею

Конор МакГрегор, ді Девлін, рим, скандал, бійка, зламав ніс
Фото: Instagram thenotoriousmma | Конор Мак-Грегор та його наречена Ді Девлін у Римі

Інцидент стався під час вечірки в Римі, де відомий своїм запальним характером боєць UFC зараз відпочиває разом зі своєю нареченою і дітьми

Related video

33-річний ірландський боєць змішаних бойових мистецтв Конор Мак-Грегор знову вплутався в скандал. Відомий італійський діджей Франческо Факінетті висунув проти нього звинувачення і заявив, що Конор "вдарив його кулаком без будь-якої причини", зламав йому ніс і розбив губу. Про це пише Daily Mail.

Конор з'явився в Італію з двох причин: по-перше, він повинен забрати свою ексклюзивну яхту Lamborghini, а по-друге, саме в Римі має пройти хрещення його молодшого сина Ріана, який народився в травні цього року.

Конор МакГрегор, ді Девлін, рим, скандал, бійка, зламав ніс Fullscreen
Фото: Instagram thenotoriousmma
Конор МакГрегор, ді Девлін, рим, скандал, бійка, зламав ніс Fullscreen
Фото: Instagram thenotoriousmma
Конор МакГрегор, ді Девлін, рим, скандал, бійка, зламав ніс Fullscreen
Фото: Instagram thenotoriousmma
Конор МакГрегор, рим, бійка, візит, побив діджея Fullscreen
Візит Конора Мак-Грегора в Рим
Фото: Instagram thenotoriousmma

Факінетті розповів своєму Instagram, що інцидент стався в одному з нічних клубів Рима, куди Конор Мак-Грегор прийшов зі своєю нареченою Ді Девлін. Спочатку Франческо та його дружина веселилися разом з Мак-Грегором, потім боєць запропонував піти на іншу вечірку. І раптово вдарив діджея кулаком в обличчя. Як написав сам Франческо, "без будь-якої на те причини".

Конор МакГрегор, франческо Факінетті, побив, діджей, італьнскому діджей, Конор МакГрегор бійка Fullscreen
Побитий Конором Франческо Факінетті
Фото: Соцсети

"Зараз я перебуваю в готелі Parco dei Principi в Римі, і хочу сказати, що сьогодні, о 2.30 ночі на мене напав сер Конор Мак-Грегор. Так, той самий знаменитий Мак-Грегор. Він вдарив мене кулаком по обличчю, розбив мені губи і зламав ніс. Я весь був у крові, зараз я її змив. Він напав на мене біля клубу Сен-Реджіс на очах у десятьох свідків, його друзів та охоронця. Він напав на мене без будь-якої причини. Після того, як ми спілкувалися понад дві години і відмінно провели час в одній компанії", — написав Франческо й опублікував свій знімок з розбитим обличчям.

Він додав, що міг би промовчати, але не став цього робити. "Я в порядку, але Конор — дійсно жорстока і небезпечна людина. Я отримав цей удар на очах своєї дружини, інших жінок, моїх друзів і наслідки могли б бути жахливішими", — розповів діджей.

Конор МакГрегор, рим, відпустку Fullscreen
Конор Мак-Грегор у Римі
Фото: Instagram thenotoriousmma

Мак-Грегор поки ніяк не відреагував на заяву діджея, і на запити преси не відповідає. Але нещодавно, на церемонії вручення премії МТV, він ледь не побився з бойфрендом актриси Меган Фокс прямо на червоній доріжці. Machine Gun Kelly відмовив у спільному фото Конору, а той жбурнув у нього склянкою і поліз у бійку.

До цього він вплутався в расистський скандал, коли опублікував відео з темношкірим чистильником взуття.