У мережі опублікували відео, як екссвекруха Шакіри хапала співачку за обличчя та наказувала мовчати

Шакіра Інстаграм, Шакіра розлучення, Шакіра хлопець, Шакіра діти, Шакіра скандал, Жерар Піке нова дівчина, Жерар Піке зради
Фото: Getty Images | Шакіра та Монсеррат Бернабеу

Як зазначається, неприємна ситуація сталася у 2016 році.

Related video

Схоже, стосунки між колумбійською співачкою Шакірою та її колишньою свекрухою Монсеррат Бернабеу завжди були дуже напруженими. Днями в мережі опублікували архівне відео, яке шокувало шанувальників співачки. На ролику мати футболіста Жерара Піке досить емоційно розмовляє зі своєю невісткою.

Спочатку мати Піке мило усміхається співачці, а потім несподівано хапає її за обличчя та показує жестом мовчати про щось. Як зазначає видання El Mundo, далі розмова між невісткою та свекрухою триває у звичному тоні, а на обличчях Шакіри та Монсеррат ніби навіть з'являються усмішки.

"Це сталося 26 січня 2016 року, але тепер у мережі відновили відео, щоб продемонструвати погані стосунки, які завжди існували між артисткою та її колишньою свекрухою", — написали іспанські журналісти.

Шанувальників Шакіри обурила така поведінка матері Піке. У мережі сотні шанувальників заступилися за співачку та засудили поведінку як Бернабеу, так і самого Піке, який мовчки спостерігав за тим, що відбувається.

"Ох, господи! Яка мати, такий і син!", "Як Шакіра терпіла цю сімейку?", "Бідна Шакіра! Чого вона тільки не натерпілася від Піке ...".

Напередодні колишній бойфренд співачки футболіст Жерар Піке вперше виклав у свої соцмережі фото з новою дівчиною, студенткою Кларою Чіа Марті. Колумбійська співачка Шакіра відреагувала на перше офіційне фото Жерара Піке та його нової дівчини.

Колумбійська співачка та член ФК "Барселона" зустрічалися понад 10 років і виховують двох спільних дітей — Сашу та Мілана. Незважаючи на це, знаменитості так і не уклали офіційного шлюбу.

Також Фокус писав, що Шакіра почала будувати стіну на "кордоні" з будинком матері Жерара Піке в Барселоні.