Супермодель Коко Роша приміряла яскравий образ українського бренду (відео)

Коко Роша, Коко Роша модель, Коко Роша донька, Коко Роша в образі українського бренду, Коко Роша The Coat, українські дизайнери
Фото: Instagram @cocorocha | Коко Роша

Зірка подіумів станцювала в костюмі кольору мадженти біля Ейфелевої вежі.

Related video

34-річна канадська супермодель Коко Роша приміряла весняний образ українського бренду. Про це вони розповіли у своїх соцмережах.

Зірка подіумів з ірландським та українським корінням станцювала енергійний танець біля Ейфелевої вежі у костюмі бренду The Coat дизайнерки Каті Сільченко. Відео з танцями в костюмі приталеного силуету кольору мадженти Коко Роша поділилася у своєму Instagram також.

"@cocorocha носить the Coat ❤️", — лаконічно підписали відео із супермоделлю представники українського бренду.

Коко Роша в костюмі українського бренду

Зазначимо, що наразі костюм не доступний для покупки. Його вартість становить 37 400 грн. Він наявний лише в категорії "передзамовлення".

"Кожен виріб має свій унікальний номер та ім’я власниці всередині", — зазначено на сайті бренду.

Українські дизайнери доволі популярні серед західних зірок. У сукнях Lever Couture напередодні позувала для рекламного кампейну Леді Гага, виходила у світ акторка Волліс Дей та топмодель Гайді Клум.

Бренд Світлани Бевзи обирала Белла Хадід, а в головних уборах від Руслана Багінського виходили на публіку Майлі Сайрус, Періс Гілтон, Мадонна та інші зірки.

Fullscreen

Нагадаємо, Коко Роша придбала головний убір українського бренду.

Також Фокус писав про рідкісний вихід у світ Коко Роші з маленькою донькою.