Потрібна перемога. Чи зможе Україна використати крах США в Афганістані в своїх інтересах

Крах США в Афганістані, який з розмаху б'є по іміджу наддержави, може зіграти на руку Україні, посиливши її переговорні позиції. США потрібні перемоги. А значить, список наших вимог можна розширювати. Питання, чи розуміє це Зеленський, і чи зможе цим скористатися під час візиту в США?

США евакуюють посольство з Кабула
Крах США в Афганістані, який з розмаху б'є по іміджу наддержави, може зіграти на руку Україні, посиливши її переговорні позиції.

Головний висновок для України із ситуації в Афганістані — це те, що іноземний держапарат теж вміє освоювати гроші та плодити порожні суті, які на папері виглядають "ого-го", а на ділі є пустушкою, яка лише смокче гроші. Тому ця вся трухлява конструкція і звалилася в один момент в Афганістані.

У нас ця шарманка грає грає вже сьомий рік, коли створені за прямої підтримки посольств структури типу НАБУ, САП, Наглядові ради виробляють не функціонал, а ментальний шлак і фінансують пафосних персонажів типу Лещенка і Милованова, які дуже гостро реагують, коли починаєш ставити їм питання : "А результат коли буде?".

Усе це активно кришується посольствами, яким теж зручна імітація бурхливої діяльності.

При цьому, дозволяють собі ще нас же звинувачувати у відсутності результатів. Починаєш ставити питання про адекватність Ситника і Ко, так одразу прибігає пересувний балаган у вигляді "антикорупціонерів" і вимагає не чіпати "незалежність" цієї зграї-лійки.

Важливо
Згадуючи Сайгон. Чому Афганістан — це колосальний удар по репутації Джо Байдена
Згадуючи Сайгон. Чому Афганістан — це колосальний удар по репутації Джо Байдена

Якої ще вам незалежності не вистачає? Уже все давно є, а результатів немає. При цьому нас же пафосно звинувачують у відсутності результатів. Чи не офігіли ви, панове?

Те ж саме стосується так званої "корпоративної реформи", коли в Наглядових радах сидять гранично каламутні персонажі, які премії собі космічні виписують при абсолютно повній відсутності результатів.

Починаєш їх чіпати за вим'я, так відразу десант від посольств. "Не чіпайте!".

А чи не офігіли ви?

Час проводити ревізію "реформ" і починати ставити запитання, а то товариші нахабніють на очах.

До речі, місяць тому США обіцяли, що "Талібан" не має захопити Афганістан, тому що там "300 тисяч армії". На папері, як з'ясувалося.

Важливо
Крах карткового будиночка. Чому в Афганістані переміг "Талібан" і що там буде далі
Крах карткового будиночка. Чому в Афганістані переміг "Талібан" і що там буде далі

Думаю, нам теж настав час ставити питання "союзникам".

Як не дивно, але безлад у кабульському аеропорту, який б'є по іміджу США просто з розмаху, може зіграти нам на руку. Переговорна позиція України тепер посилюється. Список вимог можна розширювати. США потрібні перемоги. Питання, чи розуміє це Зеленський, і чи зможе цим скористатися під час візиту в США?

Першоджерело.