Після Каховської ГЕС – ядерний удар? Чому такий сценарій змальовує Євген Пригожин

Підрив Каховської ГЕС спровокував техногенну та екологічну катастрофу, небачену з часів Чорнобиля. Політолог Володимир Фесенко запитує: на що ще здатні росіяни?

каховська гес, війна, затоплення, дніпро, херсонська область
Фото: Maxar | Апокаліптична картина на підірваній Каховській ГЕС
Related video

Підрив Каховської ГЕС. Росія скоїла не просто черговий злочин. За оцінками фахівців, це — наймасштабніша техногенна та екологічна катастрофа у світі після Чорнобиля. Російська влада діє за відомим принципом — після нас хоч потоп. На жаль, для мешканців Запорізької та Херсонської областей це потоп у прямому сенсі. Для жителів інших районів Запорізької та Дніпропетровської областей (Кривий Ріг, Нікополь тощо) виникає проблема з водозабезпеченням. Більш довгострокові негативні наслідки для економіки, соціальної сфери та екологічної системи Півдня України, можливо, і всього Причорномор'я, ми ще маємо побачити і осмислити.

І все це було зроблено Кремлем та російським Генштабом для того, щоб нейтралізувати ризики українського наступу на Запорізькому та Херсонському напрямках, ризики форсування Дніпра, зокрема в районі його заплави. Вчора, до речі, російські провоєнні телеграм-канали повідомляли, що нібито українські війська створювали плацдарм на лівобережжі Дніпра, у його заплаві. Ось вам і пояснення, чому це зробили сьогодні вночі.

Це показує і страх російського керівництва перед українським наступом, і готовність йти на нові жахливі воєнні злочини.

євген пригожин, війна, пвк вагнер Fullscreen
Пригожин відчуває: можлива і ядерна бомба
Фото: ТАСС

Про ризик нових воєнних злочинів російської влади заявив Євген Пригожин. Цьому вже й не дивуєшся, оскільки голова ПВК "Вагнер" грає роль вже не лише брутального вояки, а й антиелітного рупора простих росіян, і досить раціонального політика, який не хоче "поглиблювати" подальший розвиток війни та її наслідків для росіян. Ось пряма мова Євгена Пригожина: "Хоч би в них не було паскудної думки ядрену бомбочку на свою територію кинути". … "Чи не тому ми відступаємо в Бєлгородській області, даючи їм просуватися, що по чужій кидати — страшно, а по своїй кинемо. Покажемо, які ми красені психічно хворі", — заявляє Пригожин. До цієї інформації треба ставитись серйозно, бо російські ЗМІ вже почали розганяти інформацію, що нібито Україна готує провокацію з використанням проти РФ "брудної" ядерної бомби. Це в російському та путінському стилі. Самі скоїли злочин, техногенну катастрофу з Каховською ГЕС, а тепер, щоб відвернути увагу та звинуватити Україну в страшнішому злочині, вони готують новий злочин, тепер уже й проти російських громадян.

Те, що кремлівські "красені" — психічно хворі, ми зрозуміли ще минулого року. Тепер про це говорить уже й Пригожин. Підрив Каховської ГЕС це вкотре підтверджує. "Психічно хворих красенів" треба зупиняти і примусово "лікувати". Інакше пізно буде.

Джерело

Важливо
Росіяни здають Лівобережжя та Крим. Чому підрив Каховської ГЕС ясно про це свідчить
Росіяни здають Лівобережжя та Крим. Чому підрив Каховської ГЕС ясно про це свідчить