Єрмак про санкції США проти Дубінського: "Зробимо все, щоб притягнути до відповідальності"

"Слуга народу", Олександр Дубинський, Дубинський, санкції, нардеп, санкції США
Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook | Олександр Дубінський

Глава Офісу президента зазначив, що вони докладуть усіх зусиль, щоб винних притягли до відповідальності незалежно від їх партійної приналежності.

Related video

Андрій Єрмак, який очолює Офіс президента Володимира Зеленського, написав на своїй сторінці у Twitter, що представники адміністрації зроблять усе необхідне для того, щоб особи, відповідальні за втручання у вибори США, були притягнуті до відповідальності.

"Для ясності — незалежно від партійної приналежності, ця адміністрація зробить все, що в її силах, щоб залучити відповідальних за втручання у вибори в США", — написав Єрмак.

Єрмак про санкції проти Дубинського і команди

Відзначимо, раніше радник Єрмака Михайло Подоляк заявляв, що Володимир Зеленський не буде реагувати на санкції США проти члена пропрезидентської фракції "Слуги народу" Олександра Дубінського.

"А чому саме президент повинен на це реагувати, а не керівництво фракції, наприклад? Дубінський — депутат. І первинна реакція — це прерогатива депутатського корпусу і, перш за все, фракції "Слуга народу"", — говорив Подоляк.

На ситуацію з санкціями проти їхні колеги відреагували і заступники глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук з Олександром Корнієнко. Зокрема, вони заявляли, що за станом на той момент, опівдні 12 січня, ця ситуація всередині політсили нібито не обговорювалася.

Сам "Слуга народу" Дубінський назвав ці санкції наслідком "брехливих доносів аферистів" і заявив, що таке рішення було ухвалено через його "відстоювання незалежної позиції українського народу".

Нагадаємо, Міністерство фінансів США ухвалило рішення ввести санкції проти 7 українців і 4 інформаційних ресурсів. "Список заблокованих осіб", куди були додані українські організації та громадяни — так званий "Список SDN" ("Specially Designated Nationals and Blocked Persons") — це перелік, складений на рівні американського Міністерства фінансів щодо осіб, які вчинили ворожі дії проти США. Однією з причин додавання до цього списку називали "втручання у вибори президента США".