Кабмін підвищив зарплати державним чиновникам

кабмін, чиновники, зарплати, мінімальний оклад, зарплата
Фото: agropolit.com

Мінімальний оклад у державних органах складе 4 540 грн.

Related video

Кабінет міністрів України підвищив мінімальний розмір посадового окладу в державних органах. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання Кабміну.

Згідно з постановою, мінімальний оклад становитиме 4 540 гривень — він не може бути менше двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 1 січня становить 2 270 гривень.

Оклад керівників апарату Верховної Ради, Секретаріату Кабінету міністрів, Офісу президента, апарату РНБО, ЦВК, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення складе 37 800 гривень.

Керівники міністерств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом отримуватимуть 33 600 гривень.

Відзначимо, у травні уряд схвалив Концепцію реформування системи оплати праці державних службовців.

Раніше повідомлялося, що у період діяльності Андрія Богдана на посаді глави Офісу президента обговорювалася ідея створення спеціального фонду для виплат державним службовцям, щоб ті не брали хабарів.

Раніше Кабінет міністрів вирішив скасувати обмеження у заробітній платі для керівництва та членів наглядових рад державних компаній "Укрзалізниця", аеропорту "Бориспіль" і Адміністрації морських портів України.