Зеленський заздалегідь знав про інтерв'ю з Гіркіним і Поклонською, — Гордон. Але Мендель заперечує

гордон, дмитрий гордон, Гиркин, ігор Гиркин, Поклонська, інтерв'ю, Мендель, зеленский
Фото: Скриншот

За словами журналіста Дмитра Гордона, Зеленський був "ознайомлений з детями операції".

Related video

Журналіст Дмитро Гордон заявив, що президент України Володимир Зеленський знав про те, що він буде записувати інтерв'ю з терористом Ігорем Гіркіним та "прокурором Криму" Наталією Поклонською. Про це Гордон розповів Громадському.

За словами Гордона, інтерв'ю з Гіркіним і Поклонською, він записав "у співдружності" зі спецслужбами України.

"У їхньому інтерв'ю відповіді на питання, які мучать будь-яку нормальну людину: що сталося з нашою країною у 2014 році. Тепер це вже зрозуміло, і всі, хто мав пояснити, пояснили: це була спецоперація українських спецслужб, зокрема Головного управління розвідки. І це підтверджує витік інформації з матеріалами мого листування з начальником ГУР генералом Василем Бурбою перед інтерв'ю ", — говорить Гордон.

"Я вперше про це говорю: президент все це знав за півтора місяці до реалізації. Він був ознайомлений з деталями операції", — додав він.

Прес-секретарка президента Юлія Мендель спростувала виданню слова Гордона і сказала, що для Зеленського "було таким самим подивом дізнатися про інтерв'ю, як і для всієї української громадськості".

Нагадаємо, 18 травня Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у російського терориста Ігоря Гіркіна. До цього він поспілкувався з Поклонською. Вчора в СБУ заявили, що перевірять інтерв'ю. Сам Гордон повідомив, що брав інтерв'ю у Гіркіна за сприяння спецслужб, а флешки відправив до Гааги. В СБУ повідомили, що Дмитро Гордон сам ініціював інтерв'ю з Ігорем Гіркіним і Наталією Поклонською, але відомство вивчить матеріал.

Раніше Гордон також говорив, що президент-утікач Віктор Янукович "дуже хоче дати йому інтерв'ю".