Санкції США проти Дубінського будуть розглянуті на найближчому засіданні, — Арахамія

Дубінський, санкції сша проти Дубінського, санкції сша, Арахамія, слуга народу, Дубінський
Фото: Слово і Діло | 11 січня Мінфін США, серед інших, ввів санкції проти нардепа "Слуги народу"

Скликати позачергове засідання в "Слугу народу" заради цього не будуть

Related video

Позачергове або спеціальне засідання для цього проводити не будуть, — заявив голова фракції Давид Арахамія в коментарі Інтерфакс-Україна.

"Питання, яке стосується пана Дубінського, може бути розглянуте на найближчому засіданні фракції разом з іншими питаннями порядку денного. Але спеціально скликати з цього приводу позачергове засідання ми не будемо", — пояснив Арахамія.

Санкції, які ввели в Штатах, будуть обговорюватися, а також інші актуальні для партії питання.

Нагадаємо, нардеп Качура опублікував документ авторства Дубінського, в якому він просить провести позачергове засідання фракції.

11 січня Міністерство фінансів США ввели санкції проти 7 українців і чотирьох інтернет-ресурсів. Причиною стали плівки нардепа Андрія Деркача, які використовувалися для втручання у вибори президента США. Серед фізичних осіб виявився депутат партії "Слуга народу" Олександр Дубінський. Він назвав цей факт результатом роботи "брехливих доносів аферистів". Нардеп має намір оскаржувати це рішення в суді. В Офісі президента заявили, що Зеленський не буде реагувати на ситуацію. А в МЗС заявили, що введення санкцій жодним чином не позначилося на відносинах між країнами.