В'ятрович хоче перейменувати центральну вулицю Донецька на "Героїв Донецького аеропорту"

Вежа Донецького аеропорту, донецький аеропорт, зруйнований аеропорт
Фото: "Укрінформ" | Вежа Донецького аеропорту

Замість пам'ятника Леніну колишній глава Інституту національної пам'яті хоче поставити пам'ятник у формі вежі аеропорту із золотими словами "Героям слава".

Related video

Раніше очільник Інститут національної памʼяті нардеп від партії "Європейська солідарність" Володимир Вʼятрович написав на своїй сторінці в Facebook, що після закінчення війни на Донбасі центральну вулицю Донецька варто перейменувати на "вулицю імені Героїв Донецького аеропорту". На місці памʼятника Леніну парламентарій хоче поставити памʼятник у формі вежі зруйнованого аеропорту.

"Коли закінчиться війна на центральній вулиці Донецька (вул. Героїв Донецького аеропорту), на місці колишнього памʼятника Леніну зʼявиться монумент у формі цієї вежі, із золотими словами" Героям слава! ", — написав Вʼятрович.

вятрович, донецк, аеропорт, перейменування, донбас, війна, вулиця Fullscreen
В'ятрович хоче перейменувати центральну вулицю Донецька на "Героїв Донецького аеропорту"
Фото: скриншот

Зазначимо, що у квітні 2020 року ватажок "ДНР" підписав "указ" про присвоєння окупованому Донецьку другої назви — Сталіно. До цього ватажок бойовиків "ЛНР" Леонід Пасічник підписав аналогічний "указ", яким дозволив називати окупований Луганськ Ворошиловградом.

Нагадаємо, що в останньому новорічному зверненні Володимир Зеленський заявив, що хоче не на Банковій говорити в Києві, що "в Україні настане мир", а сказати на Артема в Донецьку, що "мир в Україні настав". Також він хоче написати "Крим — це Україна" не в Інтернеті, а на піску на пляжу в Ялті.