Вітренко спростував інформацію про свою відставку

Юрій Вітренко, Відставка, Катар, Чутки, Міністерство Енергетики
Фото: пресс-служба Кабмина | Юрій Вітренко

Напередодні в.о. міністра енергетики повернувся з робочої поїздки в Катар і продовжить виконувати свої обов'язки.

Юрій Вітренко спростував інформацію про свою відставку з поста в. о. міністра енергетики України, заявивши, що інформація про його звільнення є лише чутками. Напередодні він повернувся з робочої поїздки в Катар і наразі продовжить виконувати свої обов'язки.

Про це повідомляється на сторінці Міненергетики у Facebook.

"Зараз я продовжую виконувати обов'язки міністра енергетики і готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках зарубіжного візиту президента України, який запланований на найближчі дні", — заявив Вітренко.

У ході робочої поїздки в Катар Вітренко проводив переговори з державним міністром з енергетики Саадом бін Шеріда Аль-Каабі в рамках підготовки візиту в цю країну президента України.

Зазначається, що в ході переговорів було досягнуто домовленостей про співпрацю України і держави Катар, зокрема — Меморандум про взаєморозуміння в галузі енергетики між Міністерством енергетики України і Qatar Petroleum. Угоди були підписані в присутності президента України Володимира Зеленського та еміра Катару Таміма бін Хамада Аль Тані.

"Чутки про нарікання з боку уряду, Офісу президента, міжнародних партнерів з приводу роботи Міністерства енергетики під моїм головуванням носять маніпулятивний характер. У нас вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади, і на посаді в. о. міністра енергетики я докладаю зусиль саме для цього", — заявив Вітренко.

Нагадаємо, що напередодні в ЗМІ з'явилася інформація, що в. о. міністра енергетики України Юрій Вітренко нібито написав заяву про звільнення. За даними джерел, Вітренко нібито вивіз з міністерства свої особисті речі ще два тижні тому. Тоді ж нібито чиновник і почав говорити своєму оточенню про свою швидку відставку.

21 грудня минулого року Кабмін призначив колишнього виконавчого директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка в. о. міністра енергетики.

Перед цим, 17 грудня кандидатура Вітренка була виставлена на голосування у Верховній Раді, однак не отримала необхідних 40 голосів.

28 січня 2021 року Верховна Рада повторно не підтримала призначення Вітренка на посаду першого віце-прем'єр-міністра — міністра енергетики.