РФ перекидає кораблі з Каспійського моря в Чорне на фоні навчань ВМС України

перекидання військ рф
Фото: Красная весна

10 кораблів ВМС Росії візьмуть участь у спільних навчаннях з Чорноморським флотом у районі окупованого Криму.

Кораблі Каспійської флотилії почали перехід у Чорне море для проведення навчань. Про це повідомляє Інтерфакс.

10 суден, у тому числі десантні й артилерійські катери почали свій перехід 8 квітня для навчань з Чорноморським флотом.

"Згідно з планом здачі контрольної перевірки, екіпажі катерів КФЛ (Каспійської флотилії) у взаємодії із силами Чорноморського флоту візьмуть участь у залікових морських навчаннях", — заявляють російські військові.

Зазначимо, що сьогодні в акваторії Чорного моря проходять навчання Військово-морських сил України. У портах Херсон, Ольвія, Чорноморськ, Одеса, Південний та Миколаїв обмежене лоцманське проведення через навчання. На момент написання новини деталей щодо сценарію проведених навчань немає.

Нагадаємо, що в Росії планують перевірити боєздатність усієї армії. У квітні ЗС РФ планують провести понад 4000 навчань різних рівнів. Також уже другий тиждень розслідувачі фіксують стягування військ на кордонах з Україною.

Були опубліковані кадри військового табору під кордоном з Україною із супутника, на якому зображена важка техніка, госпіталі, а також системи реактивного залпового вогню.

На адмінкордоні з Кримом українські військові провели навчання із залученням гелікоптерів. Також на півдні України проводять збори територіальної оборони. У зоні проведення ООС військові вчилися вражати повітряні цілі зенітками ЗУ-23-2.