Названий формат майбутньої зустрічі Зеленського і Макрона

зеленский, Макрон, зустріч, париж, фото
Фото: RT

Зустріч відбудеться 16 квітня о 14:15 за київським часом. Головною темою стане загострення Росією ситуації на східних кордонах України.

Президенти України Володимир Зеленський і Франції Емманюель Макрон зустрінуться в Парижі в п'ятницю, 16 квітня, і проведуть двосторонню зустріч у форматі обіду.

Про це свідчить оновлений робочий графік Макрона, розміщений на сайті Єлисейського палацу. На 13:15 (14:15 за київським часом) у нього запланована "бесіда з президентом України Володимиром Зеленським". Поруч з відміткою часу зазначено "обід".

робочий, графік, президент, Макрон, інфографіка

Агентство "Укрінформ" з посиланням на дипломатичні кола повідомило, що головною темою зустрічі президентів стане ескалація Росією ситуації з безпекою на східних кордонах України.

Нагадаємо, візит Зеленського в Париж анонсував посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. "Основна мета візиту — зустрітися з Макроном один на один", — сказав посол.

Пізніше про зустріч двох президентів, намічену на 16 квітня, повідомила газета Le Figaro.

Нагадаємо, нещодавно президенти Росії та Франції, а також канцлер Німеччини Ангела Меркель провели тристоронні переговори у форматі відеоконференції, однією з тем яких став конфлікт на Донбасі.

Після цієї зустрічі на сайті Макрона підкреслили, що Росія повинна взяти на себе "тверде зобов'язання" щодо стабілізації режиму припинення вогню на сході України та вироблення шляхів виходу з кризи, що склалася.