"Бл**ство в інтересах третіх країн": Ківа висловився про відмову від "Супутника V"

Ілля Ківа, Андрій Дзіндзя, Рада, Супутник — V, конфлікт,
Фото: УНІАН | Ілля Ківа

Нардеп заявив, що висловлюється нецензурно через переживання про Батьківщину.

У четвер, 15 квітня, народний депутат від партії "Опозиційна платформа — За життя" Ілля Ківа на третьому поверсі Ради посварився з фотографом Андрієм Дзиндзею.

Судячи з відео, оприлюдненому Telegram-каналом "Pavlovsky News", спочатку парламентарій і фотограф ображали один одного, натякаючи на нетрадиційну сексуальну орієнтацію один одного і з'ясовуючи, хто з ким займався "оральним сексом".

Потім Ківа вирішив довести своєму опоненту, що відмова України від використання російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" — це непатріотично щодо громадян України.

"Весь світ купує вакцину (російський "Супутник — V". — Ред.), весь світ рятує життя, а ми по-патріотичному щодня закопуємо п'ятсот чоловік і говоримо, що це патріотизм. Це — бл**ство і дія в інтересах третіх держав! І за це судитимуть", — емоційно пояснив свою позицію з цього питання Ілля Ківа.

Журналісти, які наздогнали Іллю Ківу після цієї словесної перепалки, запитали у нього, чи вміє нардеп спілкуватися без використання нецензурної лексики.

На що той відповів негативно, пояснивши, що матюки в його промові через те, що він стає дуже емоційним, коли заходить про Україну й український народ.

Конфлікт за участю Іллі Ківи

Раніше Ілля Ківа відреагував на затримання в Еміратах 12 українських моделей. Нардеп вимагав від президента Володимира Зеленського на черговому засіданні РНБО порушити й обговорити це питання.

"Сенцова врятували і цих бл*дей врятуємо! Ми своїх не кидаємо! Разом до перемоги!", — заявив він.

Також нардеп розповідав історію про свого діда, якого, за словами парламентарія, "розстріляли місцеві жителі у Львові", але він "вижив".

А відповідаючи на запитання журналіста порталу Bihus.info про можливе відмивання грошей через конвертаційні центри, Ілля Ківа заявив, що керівник їхнього центру розслідувань — Денис Бігус — є "під***сом", "гомосексуалістом" і "корупціонером".