Замість Вітренко: "слуги" планують позачергову сесію для призначення нового глави Міненерго

Герман Галущенко, глава міненерго, міністр енергетики, юрій вітренко, Галущенко герман валерійович
Фото: 24 канал | Герман Галущенко може стати новим міністром енергетики

На останньому засіданні фракції нардепи заслухали доповідь кандидата на посаду міністра енергетики Германа Галущенка.

Народні депутати фракції "Слуга народу" хочуть скликати позачергове засідання Верховної Ради для голосування за призначення нового міністра енергетики. На його посаду претендує Герман Галущенко, який зараз працює віце-президентом Національної атомної енергогенеруючої компанії (НАЕК) "Енергоатом".

Про це повідомляється на офіційному сайті партії "Слуга народу".

На останньому засіданні фракції парламентарі заслухали доповідь Галущенка.

"Планується збір підписних листів для проведення позачергового засідання Верховної Ради, де Галущенко виступить перед народними обранцями, а питання про його призначення винесуть на голосування в залі", — повідомляє прес-служба партії "Слуга народу".

На сайті НАЕК "Енергоатом" зазначено, що народився Галущенко 1 травня 1973 року у Львові. Він здобув вищу освіти за двома спеціальностями: міжнародний менеджмент і правознавство. Галущенко працював у прокуратурі, МЗС, Мінʼюсті і Секретаріаті (Офісі) президента України.

Його нагородили званням "Заслужений юрист України" і Орденом Данила Галицького.

У 2012 році він став викладачем міжнародного приватного права в КНУ ім. Шевченка.

Зазначимо, зараз виконує обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко. 17 грудня 2020 року його кандидатура на посаду повноцінного міністра була винесена на голосування у Верховній Раді, однак не набрала необхідних 40 голосів.

28 січня парламент повторно не підтримав призначення Вітренка на посаду першого віце-прем'єр-міністра — міністра енергетики.