"Поміняли замки і вимикали світло": голову Київської облради зняли з посади (відео)

Олександр Скляров, слуга народу, глава київської облради, прибрали з посади, відставка, Склярова прибрали, Дубинський
Фото: koda.gov.ua | Олександр Скляров

Екснардеп Лещенко вважає, що таким чином СН "зачистила облраду від впливу Дубінського". Також, за його словами, у раді створять нову коаліцію без "Батьківщини".

Сьогодні, 27 квітня, під час позачергової сесії Київської обласної ради було прийнято рішення зняти з посади її голову Олександра Склярова, якого обрали від партії "Слуга народу". За відповідне рішення проголосували 59 з 60 присутніх депутатів.

Про це повідомляють екснардеп Сергій Лещенко і Telegram-канал PavlovskyNews.

Також депутати підтримали відставку заступників голови Київської облради Марини Сапожко ( "Батьківщина") і Валерія Ксьонзенко (ОПЗЖ).

"Партія Слуга народу закінчила процес розставання з Олександром Дубінським, зачистивши Київську обласну раду. З посади голови звільнений ставленик Дубінського Олександр Скляров. Також буде переформатовано коаліцію, з якої приберуть Тимошенко", — написав Лещенко.

Також він написав, що в Київській обласній раді створять нову коаліцію без партії "Батьківщина".

Рух ЧЕСНО повідомляв, що Скляров на вимогу депутатів відмовився скликати цю сесію, тому обранці самі зібралися в будівлі облради. Втім, замки в сесійній залі поміняли і депутатів туди не пускали.

Обранці зібралися у великому залі, і коли треба було голосувати за звільнення з посади голови Київської облради, у приміщенні вимкнули світло. Депутатам довелося вмикати резервне освітлення.

Сам Скляров на цю сесію не прийшов, однак, як передає ЧЕСНО, він у телефонній розмові з головою фракції "Слуга народу" в облраді заявив, що стежив за сьогоднішніми подіями в будівлі Київської облради в прямому ефірі.

Видання "Країна" повідомило, що замість Склярова керівником Київської облради обрали депутата від "Слуги народу" Наталію Гунько, дружину народного депутата від цієї ж партії Анатолія Гунька, який восени 2020 року на проміжних виборах по 208 округу переміг Олега Ляшка. За відповідне рішення проголосували 58 депутатів.

Нагадаємо, що в листопаді на сесію Київоблради прийшов депутат з підозрою на COVID-19. Його виводили з будівлі з поліцією.

У грудні на сесії Одеської облради відбулася чергова бійка через те, що в будівлю відмовлялися пускати депутатів Одеської міськради.