Зеленський скликає нове засідання РНБО після поїздки до адмінкордону з Кримом

Володимир Зеленський, зеленский, президент України, рнбо, засідання рнбо, після поїздки, нове засідання ради безпеки
Фото: прес-служба ОП | Зеленський після поїздки до Криму вирішив скликати нове засідання РНБО

Під час відвідування Херсонської області президент перевірив боєготовність української армії до можливого загострення ситуації.

27 квітня 2021 року президент України Володимир Зеленський з робочою поїздкою побував у Херсонській області біля адмінкордону з окупованим Кримом. За підсумками огляду бойових позицій українських військових і наради, що відбулася в Херсоні, Зеленський доручив найближчим часом скликати засідання Ради національної безпеки й оборони (РНБО).

Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу президента України.

"За результатами наради Президент України доручив секретарю РНБО підготувати найближчим часом засідання Ради національної безпеки й оборони", — повідомляє прес-служба адміністрації Зеленського.

На проведеній в Херсоні нараді були присутні головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, міністр оборони Андрій Таран, постійний представник президента в АР Крим Антор Кориневич, секретар РНБО Олексій Данілов та інші. Головна тема зустрічі — безпека на адмінкордоні з Кримом, у Херсонській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській та Донецькій областях.

Під час наради учасники обговорили оперативну обстановку в цих регіонах і готовність сил до реагування на можливе загострення ситуації.

Також Зеленський під час зустрічі підкреслив, що українські військові на адмінкордоні з Кримом продовжують зберігати бойовий дух.

Зазначимо, наприкінці березня президент України затвердив стратегію деокупації Криму, ухвалену на засіданні РНБО.

Глава Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявив, що план деокупації Криму буде представлений на першому саміті Кримської платформи перед Днем незалежності України. Саміт Кримської платформи планують провести 23 серпня 2021 року.