На найближчому засіданні РНБО планується ввести санкції проти 5 нардепів, — ЗМІ

РНБО, засідання рнбо, санкції, санкції проти депутатів, нардеп, депутати, нові санкції рнбо
Фото: Офис президента | Засідання РНБО

Причиною потрапляння до списку санкцій може стати як наявність у депутата другого громадянства, так і комерційна діяльність пов'язаних з ним структур.

Видання УНН з посиланням на власні джерела повідомило, що на найближчому засіданні Рада національної безпеки та оборони (РНБО) нібито збирається ввести персональні санкції проти п'яти народних депутатів з різних політичних сил.

"Є список з 5-ти депутатів на найближче засідання, будуть санкції до них. Це перші персонажі, згодом можуть цей список розширити", — заявив співрозмовник журналістів.

За інформацією видання, причиною потрапляння до списку санкцій може стати як наявність у парламентарія подвійного громадянства, так і комерційна діяльність структур з його оточення.

В УНН стверджують, що в їхньому розпорядженні нібито є повний список нардепів, проти яких планується введення санкцій, проте журналісти вирішили утриматися від оприлюднення цих прізвищ до оприлюднення офіційного рішення РНБО.

Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський заявив про те, що найближчим часом необхідно скликати засідання РНБО після його вчорашньої поїздки до адмінкордону з Кримом і перевірки бойових позицій українських військових.

За підсумками засідання РНБО 15 квітня, Зеленський анонсував нові санкції за причетність до контрабанди. Зокрема, у список потрапили 12 осіб.

На засіданні РНБО 2 квітня було прийнято рішення ввести персональні санкції проти "ТОП-10 контрабандистів" України.