Росія провела запуски ракет "Вулкан", здатні нести ядерний заряд у Чорному морі (відео)

вчення рф, ракети вулкан
Фото: Скріншот

Для проведення навчань, Кремль ще 27 квітня обмежив судноплавство біля окупованого Криму.

Військово-морські сили Росії провели стрільби з ракетного крейсера "Москва". Про це повідомляє ТАСС.

Зазначається, що стрільби проводилися в районі окупованого Криму і в акваторії Чорного моря. Ракета П-1000 уразила ціль на дистанції в 30 км.

"Гвардійський орден Нахімова ракетний крейсер «Москва» Чорноморського флоту вперше в новітній історії виконав ракетну стрілянину в акваторії Чорного моря головним ракетним комплексом корабля "Базальт" ракетою "Вулкан", — повідомляють в прес-службі флоту.

Для проведення навчань Росія обмежила рух частини акваторії Чорного моря. Всього в навчаннях брали участь 20 бойових суден і суден забезпечення зі складу Чорноморського флоту.

Моніторингова місія BlackSeaNews опублікувала карту, на якій зображена перекрита зона для навчань.

судноплавство в чорному морі
Про обмеження судноплавства заявили ще 27 квітня.
Фото: Фейсбук користувача Andrii Klymenko

Ракета П-1000 "Вулкан" — надзвукова протикорабельна ракета з дальністю ураження від 700 до 1 000 км залежно від ракетної установки. Вага ракети 7 000-8 000 кг, вага бойової частини — 500 кг. Здатна мати ядерний заряд.

озброєння Росії, ракети рф
Ракета П-1000 "Вулкан"
Фото: Скриншот

Нагадаємо, вчора (29 квітня) Росія провела невдалий запуск ракет "Калібр" із фрегата "Маршал Шапошников". Зазначимо, згідно з інформацією Держприкордонслужби України, Росія не відвела війська від кордонів з Україною під Воронежем.

Військовий аналітик Фокуса Ігаль Левін написав, які є робочі конячки і "вундерваффе" російської агресії. Чим Росія погрожує Україні.