Тищенко анонсував "перший за 15 років авіарейс в Ужгород", але літак не долетів (відео)

Микола Тищенко, поїздка в Ужгород, авіарейс, літак, слуга народу, закарпаття, закарпатська область
Фото: Facebook/Микола Тiщенко | Анонсований Тищенком "перший за майже 15 років авіарейс в Ужгород" не долетів до місця призначення

Пілотові довелося зробити екстрену посадку у Львові нібито через погодні умови. До Ужгорода делегації Тищенка довелося добиратися на машині.

Народний депутат України фракції "Слуга народу" Микола Тищенко на своєму каналі в Telegram анонсував "перший за майже 15 років" авіарейс, який прийме Ужгород.

"Через 1 годину 20 хвилин Ужгород прийме перший практично за 15 років літак. Закарпаття, зустрічай!", — написав парламентарій.

Втім, уже незабаром Тищенко опублікував відео зі Львівського аеропорту, у якому заявив, що літаку довелося робити там екстрену посадку нібито через "погодні умови".

"Ми зробили екстрену посадку, але нам ніщо не може перешкодити потрапити в Ужгород. Відправляємося далі", — сказав нардеп.

Пізніше Тищенко повідомив, що вони їдуть зі Львова в Ужгород на машині.

"Траса М-06 Київ-Чоп. Дощ, шквальний вітер, погана видимість. Але нас не зупинити", — заявив Тищенко.

Видання "Вести" повідомило, що, крім Тищенка, цим рейсом в Ужгород намагалися дістатися ще троє "слуг"-мажоритарників із Закарпатської області, заступники міністрів охорони здоров'я й освіти та керівники Агентства листяних ресурсів. Дістатися до місця призначення делегація намагалася літаком авіакомпанії Windrose.

Рейс "Київ-Ужгород" відновили завдяки тому, що президенти України і Словаччини у вересні 2020 року підписали угоду про відновлення аеропорту в Ужгороді.

Зазначимо, що Тищенко є заступником голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури. З кінця березня 2021 року він очолює Закарпатський осередок партії "Слуга народу".

Нагадаємо: нещодавно Тищенко опинився в центрі скандалу через святкування в розпал локдауну дня народження його дружини в одному з київських готелів. Коментуючи цю історію, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Тищенку доведеться "відпрацьовувати".