"Переплутав": депутат у Житомирі привітав ветеранів із 9 травня фотографією з нацистами (фото)

фото, нацисти, сс рейх, дивізія сс, фото з нацистами, привітання з 9 травня, константин черпіцікій, житомир
Фото: t.me/donetch | Депутат у Житомирі привітав ветеранів із 9 травня фотографією з бійцями нацистської дивізії СС "Рейх"

Замість червоноармійців на білборді опинився знімок бійців дивізії СС на тлі радянського селища, що горить.

Депутат фракції ОПЗЖ у Житомирській облраді Костянтин Черпіцький привітав ветеранів Другої світової війни з 9 травня білбордами, в якому використовувалася фотографія солдатів другої танкової дивізії СС "Рейх". Про це розповів на своєму каналі в Telegram блогер із ніком "donetchanyn".

Білборд депутата супроводжується текстом "Дякуємо за перемогу! Дякуємо за життя!".

Мабуть, Черпіцький хотів привітати ветеранів знімком червоноармійців, однак під час підготовки макета сталася плутанина, і на борді опинилися бійці нацистської дивізії.

фото, нацисти, сс рейх, дивізія сс, фото з нацистами, привітання з 9 травня, константин черпіцікій, житомир
Депутат у Житомирі привітав ветеранів із 9 травня фотографією з бійцями нацистської дивізії СС "Рейх"
Фото: t.me/donetch
сс рейх, сс рейх, сс дас рейх, друга світова війна, нацисти, німці, біжать, дивізія сс, 1941 рік, німці спалили село
Солдати дивізії СС "Рейх" перебігають дорогу радянського селища, що горить. 1941
Фото: rosphoto.com

Це ж фото з підписом "Солдати дивізії СС "Рейх" перебігають дорогу на тлі радянського селища, що горить. 1941" опублікували і на порталі rosphoto.com у 2014 році.

Зазначимо, 2-а танкова дивізія СС "Рейх" нацистського Третього Рейху Адольфа Гітлера, яка носила до 1941 року назву "Дивізія посилення СС", була створена в 1939 році. Цей підрозділ опинився на першому місці серед частин СС за кількістю отриманих Лицарських хрестів Залізного хреста.

Нагадаємо, 28 квітня в центрі Києва відбувся марш на честь дивізії СС "Галичина". Його учасники пройшли від станції метро "Арсенальна" до Майдану, де повісили банер на честь бійців дивізії. Під час ходи учасники маршу скандували "Макс Бужанський — пес радянський" у відповідь на слова "слуги", який неодноразово критикував цей захід.