"Не давали грошей на одяг": в ОП нібито розповіли подробиці відставки Мендель

Юлія Мендель, Відставка, Офіс президента, Одяг, Характер, Андрій Єрмак
Фото: Цензор.net | Юлія Мендель

Роботу колишнього прес-секретаря президента, стверджують журналісти, часто критикував глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Причинами відходу з поста прес-секретаря президента Юлії Мендель стали її непростий характер і конкуренція з главою Офісу президента (ОП) Андрієм Єрмаком.

Про це повідомляє Страна з посиланням на джерело в Офісі президента.

Зокрема, видання повідомляє, що Мендель ображалася на те, що їй не виділяли кошти на покупку стильного одягу.

"Юлія постійно скаржилася на невелику зарплату, на те, що їй грошей не виділяють на покупку стильного одягу, через що її вбрання постійно висміювали в ЗМІ. То ще на щось. Дівчина, прямо скажемо, з непростим характером, — розповіло виданню джерело.

Воно також повідомило, що роботу Мендель постійно критикував близький до президента глава ОП Андрій Єрмак. Після її відходу, сказало джерело, Єрмак стане головним комунікатором президента.

"Другий фактор — це Єрмак. Він критикував її роботу постійно. До Мендель звичайно було багато питань суто фахового характеру. Але, не виключено, що у цьому випадку грав свою роль і інший момент — Юлія прийшла в офіс ще до Єрмака і була альтернативним главі ОП каналом комунікації Зеленського з громадськістю. Тепер же всі канали будуть замикатися на Єрмакові", — цитує джерело видання.

Як раніше повідомлялося, Юлія Мендель, що стала першим прес-секретарем президента України Володимира Зеленського після його приходу на найвищу державну посаду, нібито сьогодні, 30 травня, написала заяву про звільнення.

Вона стала прес-секретарем Зеленського незабаром після його вступу на посаду — 3 липня 2019 року. До цього вона працювала журналістом на телебаченні, зокрема на ICTV, "Еспрессо-ТБ", та "Інтері". Співпрацювала з The New York Times, українською філією Forbes і американським виданням Politico. Крім цього, вона була координатором зі зв'язків з громадськістю українського підрозділу Світового банку.

Незадовго до подачі заяви про звільнення Мендель як гість брала участь у декількох випусках програми "Погляд з Банкової" на телеканалі "Дом", який віщає на окуповані території. Як формат самої програми, так і слова, які озвучувала на ній Мендель, ставали об'єктами критики. Зокрема, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що висловлювання прес-секретаря президента України Юлії Мендель про "українську російську мову" — її особиста думка (Мендель під час випуску заявила, що що в Україні є "українська російська" мова).