"Єрмак — прекрасний глава ОП. Він може стати кандидатом на президентських виборах", — Гордон

Гордон і Єрмак, дмитро гордон, андрій Єрмак, президентські вибори, балотуватися, глава оп, зеленський
Фото: коллаж Фокус | Гордон вважає, що Єрмак може стати кандидатом на наступних президентських виборах

Журналіст вважає, що Єрмаку, "незважаючи на важку ситуацію", виходить зберігати своє обличчя і налагоджувати роботу адміністрації Зеленського на високому рівні.

Український журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" обурився тим, що "така моральна людина" як Володимир Зеленський "зміг понабирати у свою команду таке г*вно".

"Ось це у мене взагалі не вкладається в думках! Я не розумію цього... Він же зміг підібрати собі прекрасного главу офісу. Ось я дивлюся на Андрія Єрмака і, я вважаю, що це видатний організатор", — заявив Гордон.

Журналіст заявив, що те, як Єрмак "зміг організувати роботу адміністрації Зеленського", говорить про його "видатні здібності".

"Він просто розумник. Я, до речі, не здивуюся якщо я побачу Андрія Єрмака на наступних виборах президентських в якості кандидата в президенти. Він набуває величезний досвід і примудряється у цій важкій боротьбі зберегти обличчя і налагоджувати роботу офісу на високому рівні", — сказав Гордон .

Гордон розмірковує про Єрмака з 24:30

Примітно, що раніше Гордон неодноразово стверджував, що у нібито зриві операції по найманцям ПВК "Вагнера" винен хтось в Офісі президента України.

Нагадаємо, 29 липня під Мінськом затримали групу найманців з 33 осіб, які причетні до російської ПВК "Вагнера". Пізніше з'ясувалося, що частина з них брала участь у збройному конфлікті на Донбасі. Вже 14 серпня Генпрокуратура РФ заявила, що затримані були передані російським фахівцям білоруськими силовиками. У самому Офісі президента неодноразово заявляли, що інформація про нібито зірвану спецоперацію по "вагнерівцям" є вигадкою.