"Ми — сусіди": група чоловіків у чорному завадила евакуювати машину Медведчука, — ЗМІ (відео)

Машина Медведчука, виктор медведчук, люди в чорному, обшуки у Медведчука, ОТЗЖ, нардеп, сусіди, медведчук новини
Фото: колаж Фокус | Машину Медведчука завадила евакуювати група людей в чорному

Невідомі пообіцяли переставити автомобіль нардепа, який нібито стояв на проїжджій частині, однак, зазначають журналісти, зрештою цього так і не сталося.

Увечері 11 травня група людей в чорному одязі нібито завадила співробітникам евакуатора служби відвезти автомобіль народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, який стояв біля будинку за адресою вул. Монтажників у Києві. Відповідне відео опублікувало видання "Громадське" в Twitter.

Так, судячи з відео, співробітник евакуатора заявив журналістці, що автомобіль планують забрати не в рамках обшуків у помешканні Медведчука, а через адміністративне правопорушення, і почав записувати дані транспортного засобу. До нього одразу ж підійшли невідомі в чорному і заявили, що "зараз відгонять автомобіль".

На питання співробітника і журналістки "хто вони такі?" чоловіки спершу відповіли "а яка різниця?", а після — почали стверджувати, що вони "небайдужі громадяни" і "сусіди Медведчука".

"Та просто машину шкода, зараз подряпають. Я тогоріч хотів купити її. Шкода, подряпають. Я вже не куплю її", — сказав один із чоловіків.

На сайті "Громадського" уточнюється, що машина нібито стояла на проїжджій частині дороги. За інформацією журналістів, транспортний засіб так і не переставили, а група з майже 20 чоловіків залишилася чергувати під будинком Медведчука, в якому вчора проходили обшуки.

Нагадаємо, 11 травня в будинку Віктора Медведчука й офісі партії ОПЗЖ СБУ провела обшуки. Того ж дня генпрокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру Медведчуку та його соратнику Тарасу Козаку в державній зраді й спробі пограбування національних ресурсів.

Слідство опублікувало переговори нібито Віктора Медведчука та заступника голови президента РФ Дмитра Козака. Також, за даними Офісу генпрокуратури та СБУ, Медведчук нібито передав секретну інформацію про ЗСУ в РФ.

Глава СБУ Іван Баканов заявив, що Козак уже знаходиться в РФ. Місцезнаходження Медведчука до сих пір залишається невідомим.