"Вітаю, колеги, з Днем Науки". Ківа порівняв себе з Галілеєм і Коперником (фото)

Ілля Ківа, вчені, привітання, Коперник, Галілей,
Фото: zagittya.com.ua | Ілля Ківа

На думку нардепа від ОТЗЖ справжні вчені ті, хто, як і він "постраждали через науки".

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Ківа на своїй сторінці в соцмережі Facebook привітав учених із Днем науки.

У своєму привітанні парламентарій заявив, що постраждав "через науку" так само, як свого часу астрономи Микола Коперник і Галілео Галілей.

"Вітаю, колеги, з Днем Науки! Справжні вчені – це ті, хто постраждав через науку – Галілей, Коперник, Ківа", – написав він.

Ілля Ківа, День науки, привітання,
Повідомлення Іллі Ківи

За короткий час користувачі поставили під повідомленням майже п'ятсот лайків, причому, розвеселив пост майже 200 чоловік.

"Вишак !!! Знімаю капелюха) Боженька піару! 100%", – пишуть люди під повідомленням.

Ківа, привітання, коментарі,
Коментарі під повідомленням Ківи

Відзначимо, Микола Коперник – польський астроном епохи Відродження, найбільш відомий як автор геліоцентричної системи світу. Є непідтверджена документально версія, що папа Римський Лев X запрошував Коперника взяти участь в підготовці календарної реформи, однак той відмовився. Помер вчений від інсульту 24 травня 1543 року у віці 70 років.

Італійський астроном Галілео Галілей відомий як активний прихильник геліоцентричної системи світу, що і привело його до серйозного конфлікту з католицькою церквою. Галілея засудили до тюремного ув'язнення, оголосивши не єретиком, а "сильно запідозреним в єресі", таке формулювання рятувало вченого від багаття. Помер Галілей в січні 1642 року на 78-му році життя.

Нагадаємо, на суді над нардепом від "ОПЗЖ" Віктором Медведчуком його колега Ілля Ківа вирішив посваритися з відеооператором. Парламентарія не сподобалося, що оператор встановив камеру і розмістився для зйомки суду навпроти нього.

" Твоєї ж*пи у мене перед особою не буде. Куди хочеш, туди і став свою камеру, а ж*пу свою перед моїм обличчям ставити не треба", – заявив нардеп.

Також Ківа відзначився тим, що в кулуарах Верховної Ради розповів журналістам про свою потенцію. Нардеп від ОТЗЖ порадив журналістці завести молоду людину, щоб збити весняну "оскому".

Також Ківа заявляв, що після захисту дисертації планує стати проповідником. Депутат назвав себе людиною, "обтяженою життєвими обставинами".