"Дуже багато моментів, що насторожують", — адвокат Чауса про відеозвернення судді-втікача

адвокат про Чауса, викрадення Чауса
Фото: скриншот

Ситуація, на думку Вишневого, може мати дуже тривалий розвиток і ризикує перетворитися на "багатосерійний блокбастер".

Адвокат екс-судді Олександр Вишневий заявляє, що стиль мови у відеозверненні не характерний для його підзахисного. Це може говорити про те, що Чаус говорив проти своєї волі. Про це адвокат розповів в інтерв'ю для Цензор.НЕТ

За словами Вишневого, він обговорив відеозвернення з дружиною Чауса. Вона говорить про те, що екс-суддя ніколи так до неї не звертався, як у цьому відео. Також стилістика мовлення і побудова речень не характерні для Чауса, а одяг, який був на ньому, за словами дружини, не належить йому.

Виходячи з відео, адвокат припускає, що відео може бути ще кілька, які "аби не перетворилися на багатосерійний блокбастер".

"Вона (ситуація) буде мати, на мій погляд, дуже тривалий розвиток. Мені здається, що буде порційно, детально через Миколу Олексійовича подаватися певна інформація під конкретним вектором, у результаті якої ми всі зможемо розібратися, кому це цікаво, які мотиви і яка кінцева мета", — заявив Вишневий.

Він додав, що в умовах, у яких перебуває Чаус, позиція, що викладається, очевидно, не відповідає волі його підзахисного.

Нагадаємо, вчора, 17 травня, екс-суддя Чаус записав відеозвернення, у якому заявив, що з ним усе добре і він у безпеці. Але його дружина розповіла, що він сам не схожий на себе на відео.

Колишнього українського суддю Миколу Чауса нібито викрали 3 квітня в Кишиневі. З'явилася інформація, що до викрадення Чауса можуть бути причетні українські спецслужби.

Фокус розбирався, кому потрібен викрадений у Молдові Микола Чаус.