Надія Савченко почала шити м'які іграшки, щоб заробляти на життя (відео)

Савченко надія, шиття, Савченко, іграшка, Мазератті, машина, савченко чим займається, савченко робота
Фото: скриншот | Надія Савченко шиє іграшки

За словами екснардепки, за виготовлення однієї іграшкової машинки їй платять від 8 до 20 тис. грн.

Народна депутатка минулого скликання ВРУ і колишня військовослужбовиця Надія Савченко принесла в студію програми "Хард з Влащенко" іграшкову машинку і розповіла, що останнім часом вона почала займатися виробництвом м'яких іграшок.

"За які гроші живе Савченко? Це моя перша робота — "Мазераті". Я пошила серію таких машинок. Моя подруга, яка зараз перебуває в Португалії, знайшла такий бізнес. Вона їх продає. У мене є освіта швачки", — розповіла Савченко .

За словами екснардепки, вартість її роботи становить від 8 до 20 тисяч гривень залежно від моделі машинки.

"А як вони там реалізуються, думаю, що це аукціон або на замовлення. Коли тобі потрібні гроші, ти знаходиш, як їх заробити. Хтось вміє шити, хтось — вишивати, хтось — закони писати комусь", — сказала Савченко.

Вона заявила, що їй подобається займатися шиттям і виготовленням м'яких іграшок, оскільки це допомагає їй відволікатися від того, що відбувається у світі.

Савченко розповідає про шиття м'яких іграшок з 52:13

Нагадаємо, на виборах 2019 року Надія Савченко пробувала переобратися у ВРУ, однак за неї на окрузі проголосували лише 8 осіб. Після цього повідомлялося, що вона отримала статус "безробітної" і стала на облік у Центрі зайнятості.

У вересні 2019 року Савченко отримала роботу ведучої на належному нардепу від ОПЗЖ Тарасу Козаку телеканал ZiK, який у лютому 2021 року потрапив під санкції і був закритий.