Кілька разів непритомніла: нардепку Скороход госпіталізували після смерті Полякова

Анна Скороход
Нардепка Анна Скороход, за інформацією поліції, жила разом з померлим Антоном Поляковим

Колега по фракції розповів, що парламентарій сильно розпереживалася через смерть свого колеги. ЗМІ повідомляли, що нардепка може бути вагітною.

Народну депутатку групи "За майбутнє" Анну Скороход у п'ятницю, 8 жовтня, госпіталізували. Сталося це після того, як їй стало погано прямо в будівлі Верховної Ради. Про це в коментарі "Суспільному" розповів співголова депутатської групи "За майбутнє" Тарас Батенко.

"Наскільки я володію інформацією, вона перебувала і перебуває в лікарні. Про стан — я не можу коментувати, тому що я не лікар. Я тільки говорив з нею вранці. Очевидно, що вона переживає через цю трагедію, яка сталася з нашим колегою (Антоном Поляковим з групи "За майбутнє" — ред.). Тому більше інформації поки немає", — повідомив Батенко.

У коментарі "Інтерфаксу" інший нардеп з групи "За майбутнє" Дмитро Лубінець розповів, що в Скороход, імовірно, підвищився тиск. За словами парламентарія, вранці, після втрати свідомості, нардепку привели до тями, проте їй стало краще лише ненадовго і незабаром вона знову втратила свідомість. Після цього було прийнято рішення відправити Скороход до лікарні.

"Вона знепритомніла, перебуваючи в будівлі комітетів, терміново викликали "швидку" і наразі вона в лікарні", — повідомив Лубінець.

Раніше ЗМІ з посиланням на чати партії "Слуга народу" і джерела в політсилі повідомляли, що керівник фракції Давид Арахамія розповідав про відносини між Скороход та Поляковим, який помер вночі 8 жовтня. Стверджувалося, що нардепка пішла від свого колеги по політсилі і той важко переживав розрив. Журналісти писали, що після отримання новин про те, що Поляков помер, шокована Скороход намагалася додзвонитися своєму колишньому співмешканцю і кричала, що вагітна.

Керівник поліції Києва Іван Виговський під час брифінгу також повідомив, що Скороход і Поляков жили разом. У 2019 вони обидва потрапили до Верховної Ради як представники "Слуги народу", однак, незабаром їх виключили з фракції політсили, після чого ті приєдналися до групи "За майбутнє".